7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Dukovany B utrpěly doma debakl od Hrotovic

18

Až překvapivě vysokou výhru si přivezly ze hřiště Dukovan B Hrotovice, které tak opustili závěr tabulky

Hosté dali domácím lekci

V šestém kole domácí Dukovany nastoupily proti Hrotovicím hned se třemi hráči kteří hráli poprvé. První poločas se vyvedl Hrotovicím, kteří byly rychlejší, důraznější a podařilo se jim hned čtyřikrát skórovat. Dvě branky dal Hrobař, po jedné Hadraba a Pokorný.

Hosté si výhru pohlídali

Druhý poločas byl vyrovnanější. Až v 89. minutě Hrobař završil hattrick, a tak se hosté mohli radovat ze zasloužené výhry 0:5.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: První poločas se vyvedl Hrotovicím, kteří byly rychlejší, důraznější a podařilo se jim hned čtyřikrát skórovat.

K. Jenerál [-] - J. Fojtášek [-] , M. Křišťál [-] , J. Filip [-] (65. D. Hladký [-] ) , L. Pelán [-] - P. Pislcajt [-] , F. Smysitel [-] , P. Blažek [-] (55. P. Beneš [-] ) , J. Jelínek [-] - K. Krys [-] (68. V. Soukup [-] ) , O. Zelinka [-] (46. J. Dvoran [-] ) -