6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Studenec v závěru zápasu zvládl proti Jakubovu obrat

15. J. Strnad , 80. M. Mrňa , 89. M. Mrňa - 22. T. Kosmák , 44. T. Kosmák
16

Díky skvělé desetiminutovce dokázali fotbalisté Studence otočit výsledek ve svůj prospěch

Hosté o gól lepší

První šanci hostů neproměnil už po 50 vteřinách hry Kosmák. V 6. minutě měl Kosmák další šanci, ale neproměnil ji. Domácí se prosadili v 15. minutě, kdy skóroval Strnad Jiří. Kosmák měl další šanci ve 22. minutě. Tu už proměnil a upravil skóre na 1:1. Hosté měli lehce navrch. Kosmák se prosadil ještě v závěru poločasu - 1:2.

Domácí v závěru urvali tři body

Hra ve druhé půli se přelévala z jedné strany na druhou. Až v závěru v 80. minutě Mrňa Michal vyrovnal. Vzápětí byla nařízená penalta. Zahrál ji Holoubek, ale Klíma ji chytil. Následně vynikl Hájek v bráně domácích, když vyrazil hlavičku Pospíchala mimo nebezpečí. Domácí měli štěstí, kdy se míč odrazil k Michalu Mrňovi, který pohotovou střelou upravil na konečných 3:2.

TJ Sokol Studenec
Prokop Pavel. hráč: Dá se říci, že si dnes oba brankáři pořádně zachytali.

F. Hájek [-] - M. Nováček [-] , M. Mrňa [-] , M. Dufek [-] (46. M. Chalupa [-] ) , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] (89. F. Komárek [-] ) , J. Strnad [-] (73. M. Kříž [-] ) , V. Kučerňák [-] , P. Strnad [-] , P. Matějek [-] (90. R. Turoň [-] )

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - J. Dostál [-] , T. Vrbka [-] - J. Novák [-] - D. Souček [-] - M. Dunkler [-] , T. Kosmák [-] , R. Říha [-] , M. Dunkler [-] , T. Pospíchal [-] , Z. Zika [-]

ŽK: 41. J. Holoubek , 74. M. Chalupa - 53. Z. Zika , 74. J. Dostál , 77. T. Kosmák .
Hráči zápasu: M. Mrňa - T. Kosmák .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KOVÁŘ Zdeněk - KLOBOUČEK Antonín (N), KRYŠTOF Radek (N).