5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Třebenice nadále vítězí

14

Fotbalisté Třebenic si i ve svém čtvrtém zápase připsali výhru a nadále vévodí celé soutěži

Domácí o dva góly lepší

Třebenice si chtěly v zápase se Studencem udržet postupové příčky, ale věděli, že je rozhodně nečeká lehký zápas. V začáteční oťukávané přišla skvělá domácí šesti minutovka, kdy se v rozmezí 20. a 26. minuty trefil dvakrát Miroslav Furiš a jednou Tomáš Ondráček - 3:0. Hosté dokázali alespoň Karlem Mrnňou na přijatelnějších 3:1 a udrželi si šanci na bodový zisk.

Miroslav Furiš zkompletoval hattrick

Ve druhém poločase si domácí ale svůj bezpečný náskok nenechali vzít a naopak v 85. minutě dokonal Miroslav Furiš hattrick - 4:1. V 90. minutě hosté alespoň snížili Radkem Kryštofem na konečných 4:2.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Jdeme od výhry k výhře a doufáme, že nám to co nejdéle vydrží.

A. Nykl [-] - L. Hnízdil [-] , P. Vrbka [-] , J. Fiala [-] , L. Svoboda [-] (82. M. Čermák [-] ) , T. Ondráček [-] , J. Jaroš [-] , M. Machát [-] , M. Furiš [-] (86. J. Bárta [-] ) , M. Ondráček [-] (88. L. Buchal [-] ) , V. Fiala [-]