5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Opatov doma rozstřílel Okříšky B

12. Z. Daniel , 20. Z. Daniel (p.) , 45. R. Pokorný , 51. M. Čurda , 61. Z. Daniel , 67. Z. Daniel , 84. M. Čurda - 42. P. Netolička
14

Opatovští fotbalisté si v zápase s rezervou Okříšek zastříleli a zvítězili vysoko 7:1

Domácí o dva góly lepší

Opatov i Okříšky B si v minulém kole připsaly nečekané bodové ztráty a tak se dala očekávat nemilosrdná bitva o každý bod. Do zápasu vstoupili mnohem lépe domácí, které poslal do vedení ve 12. a 20. minutě (druhá z penalty) Zdeněk Daniel -2:0. Hosty na chvilku vrátil do zápasu ve 42. minutě Patrik Netolička, ale těsně před odchodem do kabin zajistil domácím vedení Radek Pokorný -3:1.

Hosté skóre ještě navýšili

Ve druhém poločase pak domácí zcela ovládli zápas a hned v 51. minutě navýšil na 4:1 Martin Čurda. Potom přišel na řadu opět Zdeněk Daniel, který v 61. a 67. minutě rozšířil své střelécké konto na čtyři góly a vysokou výhru 7:1 pak pečetil Martin Čurda.