3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Radotice v Jakubově v závěru urvaly bod

12

Fotbalisté Jakubova prohospodařili tříbrankový náskok a musely se s Radoticemi podělit o všechny body

Hosté třikrát udeřili

Ukázkový příklad, jak jde ztratit vyhrané utkání. Od začátku utkání byli domácí lepším týmem, a i když bylo v jejich hře dost nepřesností, postupně navyšovali skóre na 3:0 až 4:1 a to ještě neproměnili několik dalších vyložených příležitostí.

Hosté měli famózní závěr

Jenže v závěrečných 15 minutách druhé půle přišel nečekaný kolaps a vinou hrubých chyb, ztráty koncentrace a disciplíny dovolili hostům srovnat na konečných 4:4.

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, trenér: Ukázkový příklad, jak jde ztratit vyhrané utkání.

M. Klíma [-] - Z. Zika [-] , T. Vrbka [-] (46. J. Smetana [-] ) , J. Dostál [-] - M. Chalupa [-] , P. Dvořák [-] (58. T. Kosmák [-] ) , T. Veselský [-] , M. Dunkler [-] , R. Říha [-] (82. M. Dunkler [-] ) , J. Novák [-] (77. D. Souček [-] ) - - T. Tržil [-] (79. V. Vejmelka [-] )

TJ Družstevník Radotice
M. Novák [-] - V. Vyhnálek [-] , V. Liška [-] , P. Tobolka [-] , D. Kincl [-] (77. P. Sevelda [-] ) - R. Sevelda [-] , M. Tobolka [-] , A. Mrkva [-] - J. Tengeri [-] , B. Mbemba [-] , S. Michal [-] (46. J. Nevěčný [-] )

ŽK: 45. J. Dostál . ČK: 87. M. Chalupa .
Hráči zápasu: T. Veselský - R. Sevelda .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nováček Ivo - POSPÍCHAL Tomáš (N), NEVĚČNÝ Jan (N).