13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

Náměšť B vyhrála přestřelku v Třebelovicích

22

Výhrou v Třebelovicích se blýskla rezerva Náměště, která zvítězila v poměru 4:3

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

V Třebelovicích se představila rezerva Náměště, která zde v loňském roce podlehla zcela jasně 1:4. A domácí celek začal lépe i v tomto utkání. Hned z první akce domácích padla v 1. minutě úvodní branka, kterou vstřelil Ondřej Navara -1:0. Ve 31. minutě se dočkali taky hosté, za které se prosadil Martin Lokaj -1:1. Ve 38. minutě ale šli domácí opět do vedení, když se trefil Radim Jurka -2:1. Hosté ale do poločasu stačili vyrovnat, když se trefil Marek Stachovič -2:2.

Hosté nakonec slavili vítězství

Vstup do druhé půle vyšel tentokrát lépe hostům, které dostal ve 47. minutě poprvé do vedení Filip Tomek -2:3. Za domácí sice ještě vyrovnal svou druhou brankou v 58. minutě Radim Jurka, ale poslední slovo měl v 60. minutě Mojmír Matoušek, který vstřelil rozhodující branku na 3:4. Domácím se totiž již nepodařilo do konce zápasu skórovat a tak vyšli bodově naprázdno.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Z Třebenic se body moc nevozí, proto jsem rád,že se nám to povedlo.