13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

71. R. Kurečka - 26. P. Trnka (p.) , 76. T. Klíma
23

Rudíkov nedopustil překvapení a na půdě posledního Pyšelu zvítězil těsně 2:1

Hosté se prosadili jako jediní

Do první šance utkání se dostali domácí, ve 14. minutě zahrávali trestný kop do vápna hostů, kde si na míč vyskočil útočník domácího týmu a hlavičkou poslal míč nad bránu. O minutu později zahrozili i hosté, dlouhý centr po levé straně dostal Skryja M., přešel přes obránce a přihrál „od sebe“ Štolpovi, který vystřelil a mnul branku. Ve 20. minutě zkoušel překvapit domácího brankáře Trnka P., vystřelil ze 30 metrů a domácí brankář konečky prstů míč vytáhl nad břevno. Ve 25. minutě to opět z cca 30 metrů vyzkoušel hostující Klíma a trefil spojnici břevna a tyče, na odražený míč běžel Skryja M. a Štolpa, brankář při snaze získat míč, tak stáhl Štolpu a byl z toho PK, který Trnka P. s přehledem proměnil. Po vstřelené brance byla hra hostů mizerná, tak jako to počasí. Ve 34. minutě se tedy osmělili domácí, vystřelili z poza velkého vápna a míč skončil mimo bránu. Ve 41. minutě zahrávali domácí trestňák do vápna, míč propadl až k Nestrovi a ten byl už před brankářem Doležalem a Doležal ho vychytal, míč od brankáře odkopl Skryja Z. k soupeři, který vystřelil z hranice velkého vápna a opět výtečný zákrok Doležala zabránil tomu, aby míč skončil v síti hostů a tak se šlo do kabin za stavu 0:1 pro hosty.

Hosté překvapení nedopustili

Do druhého poločasu vstoupili aktivně hosté, po levé straně utekl Pažourek a poslal centr Štolpovi, jeho zakončení skončilo opět mimo bránu. V 53. minutě došlo k nedorozumění mezi domácím obráncem a brankářem, míč vypíchl Trnka P., ale k zakončení se nedostal, stoper odkopl míč na rohový kop. V 64. minutě Štolpa poslal ulici Skryjovi M., který šel do souboje s obráncem, dostal se k zakončení, ale míč skončil mimo bránu. Hosté nedokázali pojistit své vedení a tak přišel trest v 71. minutě, hostující hráči zbytečně ztratili míč, který získal Kurečka, míč si navedl na pravou nohu a nádherně jej umístil k šibenici do sítě a bylo srovnáno. Hosté našli odpověď hned 76. minutě, Malec zahrál trestný kop do vápna domácího týmu, tam míč získal Pažourek a poslal ho před vápno Klímovi a ten krásnou střelou poslal míč do sítě. Domácí to posadilo do kolen a tak se mohli o další gól pokoušet hosté. V 80. minutě propadl míč přes domácí obránce k Trnkovi J. a ten vystřelil, trefil tyč a míč šel na odkop. V 87. minutě Skryja M. zatáhl míč do vápna, snažil se přihrát spoluhráči, ale domácí obránce míč odkopl na aut. V chladném a vlhkém počasí toho týmy prokřehlým divákům moc nenabídli a hosté nakonec byli rádi za tři body.

FK Rudíkov
Trnka Jaromír, trenér: Jediné co mě dnes potěšilo, bylo to, že za špatného počasí a na špatném hřišti máme tři body.

TJ Sokol Pyšel
L. Šoukal [-] - J. Nestr [-] , P. Dvořák [-] , J. Skryja [-] , I. Nováček [-] , L. Hadraba [-] , D. Šabacký [-] , R. Šoukal [-] , R. Kurečka [-] , L. Tůma [-] (70. F. Panáček [-] ) , D. Šubert [-]

FK Rudíkov
L. Doležal [-] - Z. Skryja [-] , J. Dobrovolný [-] , T. Klíma [-] , P. Malec [-] - O. Štolpa [-] , J. Pažourek [-] , J. Trnka [-] (89. V. Skryja [-] ) - M. Skryja [-] , P. Trnka [-] , V. Robotka [-] (21. J. Koch [-] )

ŽK: 76. J. Skryja .
Hráči zápasu: J. Pažourek .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - VÍDENSKÝ Bohumil, ŠOUKAL Lubomír (N).