13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

Horní Újezd opět padl

22

Fotbalisté Horního Újezdu doma nestačili na Horní Újezd a nadále zůstávají na předposlední příčce

Hosté se prosadili jako jediní

V utkání hraném za krásného anglického počasí měli jako první příležitost otevřít skóre domácí, ale Čermák ze samostatného úniku branku vystřelit nedokázal. To na druhé straně tu samou příležitost sice se štěstím, ale dokázal využít hostující Jakub Sýkora. Ke konci první půle Durda vyslal Čermáka do úniku, ale ani na druhý pokus branku vstřelit nedokázal.

Hosté ještě skóre navýšili

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, když Jakub Sýkora po pěkné kombinaci zvýšil na 2:0. Domácí vrátil do zápasu Durda, který krásnou střelou z přímého kopu snížil na 1:2. Újezd poté hosty zatlačil na jejich půly, ale vyrovnat nedokázal. Ke konci utkání si vzal ještě dvakrát slovo Jakub Sýkora a stanovil skóre na konečných 4:1 pro Hartvíkovice.