12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

Lipník podle předpokladů zvítězil nad Pyšelem

10. A. Rohony , 20. J. Brabenec (p.) , 47. J. Brabenec (p.) , 62. R. Šťáva , 76. R. Šťáva , 85. J. Čtvrtníček , 88. A. Kisela
17

Očekávanou hladkou výhrou Lipníku nad posledním Pyšelem skončil zápas jedenáctého hracího kola

Domácí o dva góly lepší

Hned od začátku si domácí vypracovávali šance, ve 14. minutě po pravé straně utekl Čtvrtníček a dal pod sebe na vápno na Rohonyho a ten krásně šajtlí vstřelil gól. Ve 20. minutě Brabenec Tomáš pěkně našel Kiselu a ten byl ve vápně faulován. Pokutový kop proměnil Jaroslav Brabenec. Poté domácí měli ještě několik příležitostí, ale buď ztroskotali na brankáři, nebo třikrát do poločasu zastavil míč branková konstrukce.

Domácí ještě skóre navýšili

Hned po poločase byl ve vápně faulován Čtvrtníček a opět Jaroslav Brabenec pokutový kop proměnil. Poté přišli opět velké šance nevyužity zejména Šťávou, který byl třikrát sám před brankářem!! V 61. minutě Rohony rozehrál krásně trestný kop a na zadní tyči to z voleje trefil Šťáva. V 76. minutě Jonáš poslal pas na Kiselu, ten potáhl a dával míč do vápna na Šťávu, který se tentokrát nemýlil! V 85. minutě si Čtvrtníček sám vybojoval míč prošel až do vápna a tam křižnou střelou vstřelil další branku. V 87. minutě Rohony našel krásným pasem Kiselu, ten se dostal do vápna a křižnou střelou dal na konečných 7:0!!

Hajduk Lipník
Hadraba Luděk, trenér: Jasné vítězství v kterém jsme měli ještě spoustu dalších šancí, které jsme neřešili dobře. Utkání mohlo skončit vyšším rozdílem!

M. Skoumal [-] (69. O. Urban [-] ) - V. Krotký [-] (60. T. Pokorný [-] ) , L. Žák [-] (55. J. Jonáš [-] ) , T. Brabenec [-] (80. M. Vala [-] ) , J. Brabenec [-] , M. Tretera [-] (64. J. Fňukal [-] ) - A. Rohony [-] , A. Kisela [-] , J. Čtvrtníček [-] , A. Matoušek [-] - R. Šťáva [-]