12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

Náměšť B doma nezaváhala

18

Náměšť B potvrdila svoji dobrou formu a porazila předposlední Horní Újezd 3:0

Domácí o gól lepší

Zápas dvou týmů z druhé poloviny tabulky byl k vidění v Náměšti. Loňské podzimní měření sil skončilo remízou 3:3. Domácí celek chtěl navázat na dobré výkony z posledních dvou zápasů a to také využil ve 22. minutě, kdy se prosadil mladý Mojmír Matoušek -1:0. To byla nakonec jediná branka první půle.

Domácí ještě skóre navýšili

Také ve druhé půli byli domácí lepším týmem a postupem času to začali vyjadřovat i vstřelenými góly. Nejprve se prosadil v 55. minutě Marek Stachovič a v 69. minutě svou druhou brankou v zápase stanovil výsledek na 3:0 Mojmír Matoušek. V 74. minutě sice ještě snížil na 3:1 Michal Čermák, ale poslední slovo měli domácí, kdy nejprve v 80. minutě dal na 4:1 Martin Křivánek a v 86. minutě uzavřel výčet utkání Stanislav Sedlák -5:1.