12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Rokytnice otočila zápas v Blatnici

17

Rokytnice trochu překvapivě vyválčila všechny body ze hřiště Blatnice a dotáhla se na svého soupeře na jediný bod

Oba týmy vstřelily po jednom gólu

Do vedení šli ve 22. minutě favorizovaní domácí, které poslal do vedení  Michal Trnka -1:0. Hostům se ale do konce první půle podařilo vyrovnat Janem Syrovým na 1:1.

Hosté otočili výsledek ve svůj prospěch

Začátek první půle vyšel  lépe domácím, které podruhé v zápase dostal do vedení Jiří Trnka -2:1. Hosté ale opět vyrovnali, když se  v 63. minutě trefil Marián Vahila. Tři body nakonec hostům vystřelil v 81. minutě David Jičinský -2:3.

1. SK Rokytnice nad Rokytnou
Kašlár Dominik, hráč: Byl to zápas plný soubojů, který bolel hráče na obou stranách. S trochou štěstí si odvážíme tři body a jsme za to rádi.