11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Pyšel opět neuspěl

16

Hartvíkovice si podle předpokladů vybojovaly výhru nad posledním Pyšelem v poměru 2:4, a to hlavně zásluhou Jakuba Sýkory, který se postaral o všechny branky hostů

Hosté o dva góly lepší

Pyšel se krčí na samém dně tabulky a Hartvíkovice si určitě brousily zuby na vítězství i na hřišti posledního týmu tabulky. Hosté od začátku utkání směřovali ke třem bodům a vše také načal ve 20. minutě Jakub Sýkora -0:1. Domácí ale mohli ve 41. minutě vyrovnat, ale David Outulný podrazil domácího hráče, před kterým zívala prázdná brána. Přesilovku domácí nevyužili a naopak sami ve 44. minutě inkasovali opět zásluhou Jakuba Sýkory -0:2.

Hosté si výhru pohlídali i díky čtyřem gólům Jakuba Sýkory

Vstup do druhé půle se ale podařil skvěle domácím, když ve 46. minutě snížil Lukáš Hadraba na 1:2. Jenže při chuti hrající Jakub Sýkora svou třetí brankou pomohl opět hostům odskočit na rozdíl dvou gólů na 1:3. Domácí však opět rychle snížili, když na 2:3 snižoval Ondřej Tůma v 56. minutě. Ale gólově plodnou čtvrthodinku v 59. minutě přetavil svou čtvrtou brankou Jakub Sýkora -2:4. Potom se však střelci zadrhnuli, což hostům již tolik nevadilo.