11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Blatnice doma ztratila s Jemnickem B

49. M. Sova , 52. T. Cech - 8. T. Krejča (p.) , 54. T. Krejča
15

Blatnice na svém hřišti nevybojovala očekávanou výhru a pouze remizovala s Jemnickem B 2:2

Hosté šli po penaltě do vedení

Blatnice si po debaklu v posledním utkání chtěla spravit chuť domácím zápasem s rezervou Jemnicka, jenže v 8.minutě šli hosté z pokutového kopu do vedení. Blatnice se snažila rychle vyrovnat ale do kabin se šlo za těsného vedení hostů 0:1.

Domácí sice výsledek otočili, ale výhru neuhájili

Druhý poločas začal pro domácí parádně, kdy ve 49.minutě vyrovnal tvrdou střelou k tyči domácí kanonýr Sova. Domácí dokázali během 3 minut otočit zápas, kdy si dlouhý aut Trnky našel nehlídaný Cech a poslal svůj tým do vedení. Jenže hosté v 54.minutě bylo opět vyrovnáno, kdy se po druhé v zápase trefil po závaru Jemnický Krejča.  Druhý poločas byl na šance vyrovnaný a oba týmy si mohli připsat plný počet bodů, ale do konce utkání se už skóre neměnilo, a tak se body dělily.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Zápas se pro nás vyvíjel dobře, od 8 min. jsme vedli 1:0. Na začátku druhého poločasu jsme udělali podobnou chybu jako v minulém zápase, hosté během několika minut vedli 2:1. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat. Oba dva týmy měly hodně šancí, proto remíza je pro oba dva týmy uspokojivá.