10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Jemnicko B doma ztratilo vedení proti Třebelovicím

42. M. Axman - 47. R. Jurka , 50. M. Máca
17

Domácí Jemnicko B přišlo díky špatnému vstupu do druhé půle hostujícím Třebelovicím 1:2

Domácí šli v oslabení do vedení

Jemnicko B přivítalo Třebelovice a chtělo využít domácího prostředí ke zisku tří bodů.  V první polovině  byli lepší domácí než hosté, hráli jsme velmi dobře, i když  hráli jen v deset od 27. minuty, kdy byl vyloučen Tomáš Bastl. Ve 42. minutě naopak poslal domácí do vedení Martin Axman.

Hosté otočili výsledek na začátku druhé půle

Na začátku druhé půle hosté využili chyb v domácí obraně a dostali  dva góly během tří minut na začátku druhé poloviny, které rozhodli celý zápas. Ve 47. minutě nejprve vyrovnal Radim Jurka a v 50. minutě otočil skóre Marek Máca, který byl pak o minutu později vyloučen, a tím se srovnal počet hráčů na obou stranách. Ve zbytku utkání však žádná branka již nepadla.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: V první polovině jsme byli lepší než hosté,hráli jsme velmi dobře, i když jsme hráli jen v deseti od 27. minuty. Na začátku druhé půle hosté využili našich chyb v obraně, naši hráči zaspali. Dostali jsme dva góly během tří minut na začátku druhé poloviny, které rozhodli celý zápas.

T. Tesař [-] - M. Axman [-] , K. Tesař [-] (55. J. Anděl [-] ) , P. Nevrkla [-] (72. M. Kristek [-] ) , T. Bastl [-] , S. Křivánek [-] , M. Sevelda [-] (62. J. Dřímal [-] ) , L. Niederhofer [-] , D. Svěrák [-] , M. Máca [-] , D. Smetana [-]