9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

FŠ Třebíč si pojistila vedení v tabulce

14

FŠ Třebíč si jasnou výhrou nad rezervou Náměště upevnila vedoucí pozici

Domácí o dva góly lepší

FŠ Třebíč chtěla potvrdit dobrý vstup do sezóny výhrou nad rezervou Náměště. Úvod zápasu vyšel domácím, které poslal do vedení již ve 3. minutě Dominik Adam -1:0. Ve 20. minutě pak přidal druhou branku Tomáš Růžička a domácí si šli hned od začátku jasně za vítězstvím. Ve 29. minutě sice dával na 3:0 Michal Filipec, ale hosté se o minutu později opět vrátili do zápasu díky Filipu Tomkovi -3:1.

Domácí si výhru pohlídali

Domácí však drama nepřipustili a v nástupu do druhé půle zvyšoval na 4:1 svou druhou brankou Dominik Adam. Navíc se hostům vykartoval v 64. minutě Stanislav Sedlák. Domácí využili přesilovku až v samém závěru, kdy se v 89. minutě postaral o konečný výsledek 5:1 Pavel Zábrodský.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, trenér: Od prvních minut se nám dařilo hosty přehrávat, i brankově jsme byli úspěšní. Zahráli jsme dobrý zápas! Hlavně v druhé půli se nám dařilo držet soupeře daleko od naší brány a po vyloučení jejich hráče, už si nevytvořili téměř nic. My si po té závěr utkání užili a ještě navýšili skóre. Přeji hostům z Vícenic, aby se jim v příštích zápasech dařilo získávat body.

J. Slatinský [-] - V. Dvořák [-] , T. Růžička [-] (78. P. Kousal [-] ) , L. Tomek [-] , K. Pislcajk [-] (70. P. Zábrodský [-] ) , M. Filipec [-] (64. J. Roupec [-] ) - L. Hráček [-] , M. Záviška [-] (14. T. Oberreiter [-] ) , M. Minář [-] - M. Bukáček [-] , D. Adam [-] (78. F. Křen [-] )