8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Výčapy i přes oslabení zvítězily

61. V. Nikrmajer , 71. L. Jeleček (p.) - 79. F. Dvořák
16

Výčapy si proti poslednímu Pyšelu připsaly povinnou výhru, ikdyž téměř celou první půli hráli v deseti lidech

V první půli branka nepadla

Do Výčap přijel poslední tým tabulky z Pyšele. Oba týmy vstupovaly do zápasu s porážkou z minulého kola. Nezáživná první půle žádnou branku nepřinesla a tak šli oba mančafty do kabin za stavu 0:0.

Domácí vydřeli výhru v oslabení

Začátek druhé půle domácím moc nevyšel. V 50. minutě musel jít po udeření soupeře rukou do hlavy v nepřerušené hře Roman Macek. Nabídnutou přesilovku hosté nevyužili, naopak v 61. minutě poslal domácí do vedení Vojtěch Nikrmajer -1:0. V 71. minutě pak z pokutového kopu navýšil domácí skóre Lukáš Jeleček -2:0. Hostům se pak podařilo alespoň v 79. minutě snížit na 2:1 Filipu Dvořákovi. Navíc už se hosté nezmohli.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Stále se nám nedaří zabodovat a soupeři nám nebezpečně utíkají.