8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Horní Újezd si veze z Jemnicka B první venkovní výhru

16

Trochu nečekanou výhru si přivezl ze hřiště Jemnicka B Horní Újezd a dostal se do kontaktu se soupeři před sebou

Hosté dvakrát překvapili domácí obranu

Do Jemnicka B přijel Horní Újezd, který by rád zopakoval zlepšený výkon. Hosté svého soupeře nečekaně zaskočili, když si během dvou minut vybudovali dvougólový náskok, o který se postaral v 15. minutě Martin Řezáč a v 17. minutě Michal Čermák. Domácí se do konce poločasu na žádnou odpověď nezmohli.

Hosté si výhru pohlídali

Začátek druhé půle vyšel domácímu týmu náramně, když ve 48. minutě dal Jiří Anděl kontaktní branku na 1:2. Potom byli domácí několikrát blízko vyrovnání, ale nakonec výhru hostů pojistil v 88. minutě hostující kapitán Radek Durda -1:3.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Zápas se nám moc nepovedl. Hosté využili naších chyb v obraně a zaslouženě vyhráli. Obrana hostů byla dobře postavena, podala dobrý výkon, na kterou naší útočníci nevyzráli.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: Domácí jsme v úvodu zaskočili a lehce šli do dvoubrankového vedení. Poté Jemnice zabrala a po celou dobu utkání byla aktivnějším a lepším mužstev ale nedokázali svou převahu vyjádřit brankově.

T. Tesař [-] - M. Axman [-] (87. J. Svoboda [-] ) , J. Anděl [-] , T. Bastl [-] , P. Nevrkla [-] , J. Kalášek [-] (64. L. Sevelda [-] ) , M. Habich [-] (71. J. Dřímal [-] ) , M. Sevelda [-] , L. Niederhofer [-] , D. Svěrák [-] , O. Tesař [-]

P. Hradecký [-] - M. Řezáč [-] (46. M. Veselý [-] ) , M. Ošmera [-] , R. Durda [-] , K. Kresa [-] , J. Kučera [-] , M. Čermák [-] , V. Pavlík [-] , J. Pivoňka [-] (56. J. Pelán [-] ) , M. Václavek [-] , J. Sirota [-]

Hráči zápasu: M. Čermák .
Počet diváků: 61. Rozhodčí: LYSÝ Tomáš - JÁN Jiří, KINCL Pavel (N).