7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

18. M. Sova - 90. M. Sobotka
17

Až brankou v samém závěru utkání přišla domácí Blatnice o zisk tří bodů

Domácí se prosadili jako jediní

Domácí byli v první poločase aktivnější a po zásluze šli jako první do vedení, kdy posadil dva obránce na zadek Blatnický kanonýr Sova. O chvíli později mohl tentýž hráč skóre navýšit ale střela šla do břevna. Do kabin se šlo za těsného vedení Blatnice 1:0.

Hosté v nastavení vyrovnali

Druhý poločas Blatnice tlak stupňovala a mohla hned třikrát v jasných šancích skórovat, kdy šel sám Milan Sova ale s tutovými šancemi si nedokázal poradit. Domácí si šli pro 3 body ale v 90´ minutě přišel za neproměněné šance trest, kdy z poslední standartní situace v utkání po závaru ve velkém vápně se nejlépe zorientoval hostující Michal Sobotka a rozhodl o dělbě bodů za remízu 1:1.

SK Blatnice
Trnka Jiří st., trenér: V závěru jsme doplatili na neproměněné tutovky ze začátku druhého poločasu a hosté nás za to potrestali.