4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Třebelovice doma přestřílely Blatnici v závěru

7. J. Čurda , 9. M. Máca , 23. J. Rakušan , 55. J. Jurka , 89. R. Jurka - 29. M. Sova , 49. M. Trnka , 58. M. Sova , 77. M. Sova
16

V Třebelovicích se z vítězství radoval domácí tým a připsal si opět na domácí půdě tři body

Domácí o dva góly lepší

Do Třebelovic přijela Blatnice. Oba týmy zaznamenaly dobrý vstup do soutěže a chtěli tak pokračovat i v tomto zápase. V posledním zápase Třebelovice podlehly Blatnici snadno 1:4. Vstup do zápasu měli domácí doslova snový. V 7. minutě se nejprve trefil Jaroslav Čurda a o dvě minuty později vstřelil svou pátou branku sezóny Marek Máca -2:0. Opaření hosté pak navíc inkasovali ve 23. minutě potřetí, a to zásluhou Jana Rakušana -3:0. Hosty pak přeci jen dostal do zápasu ve 29. minutě Milan Sova -3:1.

Domácí v závěru urvali tři body

Také ve druhé půli se střelci činili a ve 49. minutě snížil hostující Michal Trnka na 3:2. Domácí celek ale opět v 55. minutě odskočil na uklidňujících 4:2, kdy se trefil Jan Jurka. Hosté se ale mohou spolehnout na svého kanonýra Milana Sovu, který v 58.a 77. minutě zkompletoval hattrick a navíc pomohl Blatnici vyrovnat na 4:4. Jenže domácí celek měl větší vůli po vítězství, které nakonec urval v 89. minutě mladý Radim Jurka -5:4.

SK Blatnice
Šabatka Marek, hráč: Dnešní zápas přinesl brankovou přestřelku bohužel ve prospěch domácích.