2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

V Třebelovicích šťastnější domácí

39. M. Máca , 77. M. Máca - 90. J. Fňukal
13

Zápas dvou předních týmů skončil v zahajovacím zápase sezóny lépe pro domácí tým

Domácí šli v závěru do vedení

V úvodním kole se potkaly týmy, které v minulé sezóně skončily těsně pod vrcholem ( Lipník 2. místo, Třebelovice 3. místo) I letos by měli okupovat přední příčky. V loňské sezóně skončil vzájemný duel jasnou výhrou Třebelovic 5:1. Ve velmi teplém počasí se hrál zápas dvou předních týmů a úvod zápasu byl tak trochu nervózní. Postupem času se ale začali hráči osmělovat a přicházely první šance. Čekání na gól ale trvalo až do 39. minuty, kdy se trefil druhý nejlepší střelec sezóny Marek Máca, který si přenesl výbornou jarní formu i do nové sezóny -1:0.

Domácí výhru uhájili

Ve druhém poločase pokračovala neúprosná bitva a dlouho to vypadalo na to, že padne jediná branka, ale nakonec se svou druhou brankou v zápase prosadil v 77. minutě Marek Máca -2:0. Hosté se nakonec dočkali čestného úspěchu, kdy se prosadil v nastaveném čase teprve sedmnáctiletý Jan Fňukal -2:1

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav. trenér: Utkání by určitě více slušela remíza.

TJ Třebelovice
M. Nesiba [-] - K. Kapko [-] , J. Čurda [-] , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , J. Vorel [-] (76. J. Roček [-] ) , S. Michal [-] (86. K. Skoumal [-] ) , J. Jurka [-] , P. Sedlák [-] (50. D. Vala [-] ) , M. Kabelka [-] , R. Jurka [-]

M. Skoumal [-] - J. Brabenec [-] , J. Čtvrtníček [-] , L. Macháček [-] (62. J. Fňukal [-] ) , A. Rohony [-] , J. Jonáš [-] (76. T. Brabenec [-] ) , A. Kisela [-] , O. Pekárek [-] (82. A. Matoušek [-] ) , V. Krotký [-] (86. M. Mašeja [-] ) , T. Pokorný [-] , M. Tretera [-]

ŽK: 23. S. Michal .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - TORMOVÁ Vlasta, JURKA Ondřej (N).