1.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

Golčův Jeníkov vyplenil Vísku

55. P. Lacina - 20. M. Satrapa , 34. M. Satrapa , 46. S. Šulc , 52. L. Dvořák , 65. S. Šulc , 83. T. Koten
18

Víska nepotvrdila dobré výkony z posledních kol a s podzimem se loučí domácím debaklem od Golčova Jeníkova.

První půle vyrovnaná ale hosté dvakrát udeřili

Utkání začalo na obě strany otevřeně, dalo by se říct bez obran. Do 20. minuty byly k vidění dvě šance, po jedné na každé straně. Ani jedna se neujala. Ve 20. minutě využil dlouhého balonu za obranu Satrapa, jenž se prosadil křížnou střelou. Ve 34. vyhrál Šulc souboj pro Satrapu, jenž se ocitl sám ve vápně a lobem dosáhl své druhé branky v utkání. Oba týmy měly ještě jednu šanci, ale do konce poločasu již branka nepadla.

Hosté Vísku rozstříleli

Ihned po začátku druhé půle došlo ke zlomovému momentu zápasu. Šulc si narazil s Koubkem a křížnou střelou dával již na 0:3. Navíc ho za dalších 6 minut následoval proměněnou penaltou Dvořák. Poté se již utkání jen dohrávalo. Domácí sice v 55. minutě snížili Lacinou, avšak hladový Golčův Jeníkov jim ještě stihl nadělit další dvě branky. Postarali se o ně Šulc a Koten. Po výprasku 1:6 přezimuje Víska na desáté pozici. Golčův Jeníkov je na tom o něco lépe, je sedmý.

Sokol Víska z.s.
Lukáš Málek, záložník: My jsme měli dobrý vstup do utkání, bohužel jsme to nedokázali zúročit gólově a šance jsme nevyužijí, zato hosté hned z první važme šance skórovali. Do poločasu byla hra vyrovnaná možná jsme měli víc času míč na kopačkách. Hned v první minutě druhé půle jsme bohužel inkasovali. Potom se proti nám kopala penalta a poté co hosté s přehledem penaltu proměnili, bylo prakticky už po zápase. My jsme potom vystřídali a hosté ještě svoje vedení navýšili a my už jen v závěru korigovali výsledek utkání. Hosté byli výrazně produktivnější od začátku zápasu

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Stanislav Šulc, útočník: První půle byla vyrovnaná, ale ta druhá už byla zcela jednoznačná. Mohli jsme soupeři nastřílet ještě více gólů.

M. Doležán [-] - L. Fikar [-] , D. Kufr [-] , M. Houdek [-] , P. Lacina [-] , J. Krupička [-] (69. R. Křivský [-] ) , L. Málek [-] (72. J. Procházka [-] ) , R. Grund [-] , M. Benák [-] (38. A. Nedbal [-] ) , M. Hýbl [-] (72. A. Filip [-] ) , J. Šlechta [-]

R. Dušánek [-] - M. Zelený [-] (46. P. Dobrý [-] ) , S. Šulc [-] , L. Dvořák [-] , P. Vlášek [-] , T. Koten [-] , P. Váňa [-] (71. V. Svoboda [-] ) , V. Koubek [-] , M. Satrapa [-] , D. Skála [-] , J. Miřácký [-]

Hráči zápasu: M. Satrapa , R. Dušánek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Jaroslav - MUZIKÁŘ Ondřej, BOHUNĚK Miloslav.