13.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

34. L. Pešek , 37. J. Makovec , 47. J. Matěna , 53. L. Pešek , 59. M. Pokorný , 77. J. Matěna , 90. J. Misar - 9. D. Kufr , 80. L. Fikar
19

Kožlí se vrátilo na vítěznou vlnu ve velkém stylu, Vísce nadělilo 7 branek.

Víska vedla, ale domácí do půle otočili

Hned na začátku měli domácí šanci, ale nedali. Víska naopak svojí první šanci využila, v 9. minutě se radoval Kufr. Domácí se rozjížděli jsme pomalu, ale postupně začali mít navrch a šancí přibývalo. Do poločasu se jim podařilo otočit skóre, neboť ve 34. minutě srovnával kapitán Pešek a o tři minuty později otáčel Makovec. To bylo do půle vše a Kožlí vedlo 2:1.

Kožlí Vísku rozstřílelo

Druhý poločas začal podle představ domácích, kdy po hezké akci zvýšili skóre zásluhou Matěny. V dalších minutách Kožlí soupeře přehrávalo a šlo jen o to, kolik gólů mu nasází. Postupně se prosadili Pešek, Pokorný a Matěna. Víska se pokoušela o brejky, jeden z nich využil kousavý útočník Fikar, tato branka však byla pouhým snížením na průběžných 6:2. Poslední hřebíček do hostující rakve zatloukl v 90. minutě Misar a poslal Vísku domů s výpraskem 7:2. Kožlí se vrací na první příčku, Víska je devátá.

SK Kožlí
Lukáš Pešek, záložník: Zápas s Vískou jsme už museli zvládnout, pokud jsme se chtěli udržet mezi prvními. Měli jsme trochu problémy se sestavou, ale nakonec všichni zamakali a vyhráli jsme. Zasloužené vítězství, kolektivní výkon. Víska se snažila hrát a to nám vyhovovalo.

Sokol Víska
Lukáš Málek, záložník: My měli asi lepší vstup do utkání, když hned ve 20. minutě jsme se dostali do vedení, to se nám dařilo držet 35 minut, pak domácí do poločasu otočili. No a v úplném začátku druhé půle nás zlomili 3. gólem, pak Kožlí bylo už jasné lepším týmem, my se ale dostávali v závěru zápasu do brejků, bohužel jsme vstřelili jen jeden gól. Kožlí určitě zasloužená výhra, byli běhavější, techničtější a důraznější v zakončení.