13.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

Herálec zkušeně přehrál Lipnici

54. J. Vlk , 59. M. Dvořák , 78. O. Král
19

Herálec částečně odčinil dvě blamáže z posledních zápasů a bez problémů přehrál trápící se Lipnici.

Bezbranková první půle

Zápas začal opatrně. Mírnou převahu si získávali hosté, ale k vytváření brankových příležitostí to nevedlo. Herálec Lipnici postupem času svíral stále těsněji a těsněji, vloženka však stále ne a ne přijít. Domácí se pokoušeli hrozit pouze brejky, Rosenberg však ani jeden z nich zakončit nezvládl. V posledních deseti minutých první půle bylo již sevření doslova drtivé, do lipnického vápna létal centr za centrem, Herálec zahrával snad deset rohů. Nic se však neujalo a do kabin tak šly týmy za bezbrankového stavu.

Po nucených střídáních Lipnice tempo zápasu nevydržela

Do druhé půle vstoupili domácí se dvěma vynucenými změnami, ze hry museli jít Dolejší a Bláha. Obranná hra domácích začínala mít stále větší trhliny, čehož dokázali využít v 54. minutě Vlk a v 59. minutě Dvořák. Obranná hra Lipnice se zanedlouho víceméně rozpadla a hráči Herálce si běhali středem hřiště až do blízkosti brankáře Sobotky, kterému se podařilo zlikvidovat samostatný nájezd, aby nakonec potřetí inkasoval z kopačky Krále ze 78. minuty. Poté se již utkání poklidně dohrálo. Herálec vyhrál 0:3 a nepřipustil další šokující výsledek. Nachází se na čtvrté pozici tabulky, zatímco domácí se propadli na předposlední pozici.

TJ Sokol Lipnice nad Sázavou
Jan Dolejš, obránce: Soupeř hrál velmi zkušeně, většinu zápasu jsme běhali bez balonu jak slepice v kurníku. Dvě inkasované branky v krátkém časovém sledu nás zlomily.

TJ Sokol Herálec
Václav Ulrich, obránce: Jeli jsme si po dvou posledních prohrách pro 3 body a povedlo se nám to splnit.

M. Sobotka [-] - T. Procházka [-] , A. Bláha [-] (46. J. Bouchner [-] ) , J. Dolejš [-] , P. Bárta [-] , B. Černý [-] (61. J. Sobotka [-] ) - Z. Rosenberg [-] , L. Bača [-] , P. Dolejší [-] (46. O. Šima [-] ) , D. Červenka [-] - L. Sůva [-] -

J. Bradáč [-] - V. Ulrich [-] (63. T. Tecl [-] ) , P. Paclík [-] , A. Ježek [-] , J. Pátek [-] - D. Jirák [-] , O. Král [-] , J. Kohout [-] , J. Vlk [-] (74. M. Bárta [-] ) - V. Vašák [-] , M. Dvořák [-]

ŽK: 70. Z. Rosenberg - 29. V. Ulrich , 76. A. Ježek .
Hráči zápasu: D. Jirák .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: LÓŽI Petr - BERÁNEK Jiří, JOHN Tomáš.