13.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Ransko přetlačilo Dlouhou Ves

19

Favorizované Staré Ransko se proti bojující Dlouhé Vsi pořádně nadřelo. Po vyrovnané první půli domácí soupeře zlomili brankou ve druhém dějství. Na tu již dlouhovesská parta nedokázala zareagovat.

1:1 do půle

Utkání od začátku probíhalo ve velmi vyrovnaném tempu. Na podmáčeném terénu se hra přesouvala ze strany na stranu a pro hráče obou týmů to bylo velmi náročné. Skóre otevřeli hosté zásluhou Cibulky ve 29. minutě. Radost jim však nevydržela dlouho, neboť již o tři minuty později za domácí srovnával Mrštík. Tento stav vydržel až do poločasu.

Ransko uzmulo vítězství pro sebe

Starému Ransku se náramně vyvedl vstup do druhé půle. Již v 47. se domácí hráči podruhé radovali a opět to byla zásluha Mrštíka. Jelikož Dlouhá Ves potom žádnou ze svých šancí proměnit nedokázala, z Ranska odjíždí po výsledku 2:1 bez bodu. Ransko drží třetí pozici, která mu dává možnost pošilhávat po postupu zpět do B třídy, Dlouhá Ves je osmá.

TJ Spartak Staré Ransko
Jan Dymáček, záložník: Zápas byl velmi vyrovnaný, soupeř hrál dobře, hlavně důrazně. Výhra je pro nás cenná.

TJ Dlouhá Ves
Martin Lukačina, záložník: Věděli jsme, že Ransko má dobrou defenzivu, a že nebude snadné je porazit. Podařilo se nám sice dostat do vedení 1:0, ale za další neproměněné šance jsme byli potrestáni. Poté jsme zaspali začátek druhé půle a s výsledkem pak už nedokázali nic udělat.

A. Kadlec [-] - F. Dymáček [-] (65. L. Pečenka [-] ) - M. Losenický [-] , F. Holcman [-] (46. J. Janáček [-] ) , J. Dymáček [-] , M. Vavroušek [-] (73. F. Nepovím [-] ) , M. Ročárek [-] (46. V. Hudec [-] ) , L. Mrštík [-] , O. Mišinger [-] (78. Z. Zvolánek [-] ) , M. Janáček [-] , T. Hocke [-]

D. Vošický [-] - V. Cibulka [-] , R. Veselý [-] , T. Říha [-] , M. Höfer [-] , M. Kunášek [-] , M. Lukačina [-] , O. Svoboda [-] , T. Němec [-] (23. J. Žeguc [-] ) , J. Lukačina [-] , N. Vojta [-] (31. J. Polák [-] )

ŽK: 39. M. Vavroušek , 75. F. Nepovím - 36. T. Říha , 69. M. Kunášek .
Hráči zápasu: L. Mrštík - R. Veselý .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: NEUVIRTH Jakub - SYNECKÝ Jan, MOŠNER Josef.