12.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

Herálec ponížen Dolním Městem.

90. J. Vlk - 24. F. Tichý , 39. F. Tichý , 44. P. Kvanka (p.) , 68. M. Mišta
18

Co se děje s Herálcem? V minulém kole tento skvělý tým prohrál v poslední Okrouhlici, tentokrát ztratil doma  s Dolním Městem, které dosud také nemohlo chlubit silnými bodovými zisky.

0:3 do půle

Herálec se snažil kombinovat, ale marně. Ve 24. minutě špatně vykopl domácí brankář. Míč se dostal k Tichému, jenž si věděl rady a otevřel skóre zápasu. Domácí kupili chyby a jednu z nich využil opět Tichá, který ve 39. minutě zvyšoval na 0:2. Zanedlouho bylo s Herálcem ještě hůř, jelikož proti němu byla nařízena penalta. Kvanka si s ní nedělal problém a ve 44. minutě tak poslal Dolní Město do vedení 0:3, které mu samozřejmě vydrželo do konce první půle.

Domácí se zápasem už nic neudělali

Ve druhé půli se domácí stále pokoušeli o kombinaci. Na oko to vypadalo lépe, šance se rodily, avšak k ničemu to nevedlo. V 52. minutě se srazil domácí Klement s hostujícím Tichým. Oba museli pro zranění střídat. Herálec chvíli neměl hráče na střídání, a tak hrál v desíti. To ho zabrzdilo. V 68. minutě dal na 0:4 Mišta a domácí byli zcela ztraceni. Jejich čestný úspěch ze závěru zápasu, který zaznamenal Vlk, už nic nezměnil. Po výsledku 1:4 je Herálec pátý, Dolní Město poskočilo na jedenáctou pozici.

TJ Sokol Herálec
Václav Ulrich, obránce: Nevím co říct. Druhý zápas po sobě jako přes kopírák. Musíme to hodit za hlavu a soustředit se na Lipnici, tam už nesmíme ztratit.

TJ Rebel Dolní Město
Jaroslav Bártl, záložník: Domácí Herálec byl v úvodních 10 minutách lepším týmem, ale žádnou ze svých šancí nepřetavil v gól. První naše návštěva u pokutového území soupeře skončila po krásném voleji našeho útočníka přesně pod břevnem, brankář byl bez šance. Po ztrátě balonu domácích na půlce jsme krásnou nahrávkou mezi beky vysunuli k samostatnému nájezdu stejného útočníka jako při prvním góĺu, který v pohodě zakončil k tyči - 2:0 … Těsně před poločasem ještě pro nás byla pencle - 3:0. Druhý poločas začal nešťastně pro našeho dvougólové střelce a domácího stopera, oba museli po srážce hlavami ze hřiště a jeli na šití. většina zápasu potom pokračovala na půli hřiště.

J. Bradáč [-] - A. Ježek [-] , M. Bárta [-] (46. J. Pátek [-] ) , V. Ulrich [-] , T. Klement [-] (52. T. Dobrovič [-] ) - V. Vašák [-] , O. Král [-] , J. Vlk [-] , J. Kohout [-] - T. Tecl [-] (46. P. Paclík [-] ) , M. Dvořák [-]

L. Venc [-] - P. Kvanka [-] , M. Kozlík [-] , T. Chlád [-] (74. D. Štěpánek [-] ) , M. Mišta [-] , O. Pojezdný [-] (90. M. Venc [-] ) , A. Janák [-] , F. Tichý [-] (52. D. Švanda [-] ) , J. Bártl [-] (82. M. Rumanovský [-] ) , A. Vápeník [-] , L. Doležal [-]

ŽK: 42. A. Ježek , 43. J. Bradáč .
Hráči zápasu: F. Tichý .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: NEUVIRTH Jakub - HLOUŠEK Vít, PROKOP Jiří.