12.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Dlouhá Ves rozstřílela Golčův Jeníkov

18

Dlouhá Ves na domácím hřišti umí, o čemž se přesvědčil Golčův Jeníkov, který zde dostal pořádně naloženo.

Po půli těsně, 3:2

Golčův Jeníkov se v Dlouhé Vsi uvedl tragicky. Již v 5. minutě prohrával 2:0 poté, co se prosadili oba Lukačinové. Hosté se však oklepali a podařilo se jim vyrovnat. Postarali se o to Skala a Zelený. Bohužel pro hosty si však Skála před koncem poločasu vstřelil vlastní gól a hosté tak li do kabin s jednobrankovým mankem.

Dlouhá Ves hosty roznesla na kopytech

Ve druhé půli již hosté úplně přestali stačit a Dlouhá Ves jim nadělila na cestu domů pořádný ranec. O branky se postarali Pospíchal, Svoboda, Polák a opět J. Lukačina. Korigování výsledku z kopačky Šulce nemělo již žádný vliv. Po jednoznačném výsledku 7:3 je Dlouhá Ves osmá a potvrzuje, že na domácím hřišti je velmi nebezpečná. Nevyrovnaný Jeníkov je nyní sedmý.

TJ Dlouhá Ves
Pavel Pospíchal, útočník: Okresní zápasy jsou většinou o tom jak se ten tým sejde, my jsme se tento zápas celkem sešli tak to bylo znát i na hře, kde jsme si na našem těžkém terénu vytvářeli dost šancí, které jsme taky proměňovali.

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Stanislav Šulc, útočník: Vůbec jsme nechytili začátek, pak se nám podařilo vyrovnat. Šanci na otočení jsme nedali. Druhá půle byla katastrofa a náš nejhorší výkon za poslední dobu.

L. Rajdl [-] - M. Kunášek [-] , L. Freudenreich [-] , P. Pospíchal [-] , M. Lukačina [-] , O. Svoboda [-] (67. J. Polák [-] ) , T. Němec [-] (46. D. Vošický [-] ) , J. Lukačina [-] , N. Vojta [-] (70. F. Kotouč [-] ) , T. Říha [-] (56. M. Höfer [-] ) , J. Eis [-]

R. Dušánek [-] - M. Zelený [-] (62. V. Svoboda [-] ) , S. Šulc [-] , L. Dvořák [-] , D. Jelínek [-] , T. Koten [-] , V. Skala [-] (70. J. Forejt [-] ) , V. Koubek [-] , P. Vlášek [-] , D. Skála [-] , J. Miřácký [-]

ŽK: 43. V. Skala . ČK: 87. L. Freudenreich .
Hráči zápasu: J. Lukačina .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: CULKA Ladislav - ODVÁŘKA Jan, BOHUNĚK Miloslav.