11.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Víska si veze z Dolního Města všechny body

16

Důležitý souboj na chvostu tabulky se odehrál v Dolním Městě, kde domácí tým nedokázal potvrdit zlepšení svých výkonů z posledních kol.

Z přestřelky v prvním poločase vytěžili hosté o gól víc

Domácí začali skvěle. Již v 5. minutě šli do vedení zásluhou Kozlíka. Potom však přišel rychlý a tvrdý obrat Vísky. Nejprve se v 11. minutě prosadil střední obránce Psota, Následovali ho Šlechta s Lacinou a rázem domácí prohrávali již 1:3. Do poločasu se jim povedlo alespoň snížit brankou Tichého ze 41. minuty, to bylo však do půle vše.

Dvě branky Vísky v závěru rozhodly

Ve druhém poločase se domácí pokoušeli vyrovnat, leč marně. Naopak branky přišly na druhé straně. V 85. minutě skóroval Lacina a gólový účet zápasu uzavřel v 88. minutě Grund. Víska tak v Dolním Městě vyhrála jednoznačně 2:5 a je desátá, domácí tým se prozatím musí spokojit s předposlední třináctou pozicí.

TJ Rebel Dolní Město
připravujeme...:

Sokol Víska
Lukáš Málek, záložník: Bylo to těžké utkání v kterém jsme brzy prohrávali, ale velmi rychle jsme se oklepali a vývoj díky naší produktivitě otočili na 3:1. Mrzel nás jen gól do šatny na 3:2, pak jsme se ještě klepali, ale přišla pojistka na 4:2 a už jsme byli klidní. Velmi důležité 3 body v boji o záchranu soutěže.

L. Venc [-] - F. Tichý [-] (89. J. Česal [-] ) , J. Bártl [-] , M. Kozlík [-] , M. Mišta [-] , O. Pojezdný [-] , A. Janák [-] , J. Krupička [-] , J. Sklenář [-] (66. T. Zikmunda [-] ) , A. Vápeník [-] , L. Doležal [-] (78. D. Štěpánek [-] )