10.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Věžnice porazila Staré Ransko

21

Věžnice se zvedá, což se potvrdilo možná trochu překvapivou výhrou nad favorizovaným Starým Ranskem.

První půle bez branek i příležitostí

Věžničtí chtěli doma proti favorizovanému Starému Ransku potvrdit dobrý výkon ze Světlé a to se jim podařilo. Utkání bylo bojovné a vcelku vyrovnané bez větších šancí na obou stranách. V prvním poločase domácí hooligans moc vzruchů na hřišti neviděli, mohli se tak věnovat osvěžujícímu pivu z místního kiosku.

Poprvé Ransko ještě srovnalo, podruhé už to nedokázalo

Gólový účet zápasu otevřeli domácí, kteří skórovali po 257 minutách. To když se po skrumáži prosadil J. Prokeš. O pouhé 3 minuty později ale hosté z penalty srovnali. Domácí ale cítili, že zápas není ztracen a hosty zatlačili. V 75. minutě napálil domácí kapitán Chalupník održený balon z 25 metrů do tyče. O chvíli později zahrával domácí Cakl rohový kop na přední tyč, balon se k němu vrátil zpátky a tak ho posadil přímo na hlavu volného Enderleho. Ten se nemýlil a rozhodl o vítězství domácích. Věžnice po vítězství 2:1 drží devátou příčku, Ransko je čtvrté.

SK Věžnice
David Drahoš, brankář: Podali jsme dobrý výkon za který musím pochválit celý tým. Naštěstí jsme dokázali i vstřelit branky. Závěr byl trošku nervózní, ale zvládli jsme to. Podle mě zasloužené vítězství.

TJ Spartak Staré Ransko
připravujeme...:

SK Věžnice
D. Drahoš [-] - J. Prokeš [-] (70. J. Špaček [-] ) , V. Kunc [-] (46. R. Tecl [-] ) , A. Dvořák [-] , K. Kölbl [-] , M. Fikejz [-] , V. Vlach [-] , D. Cakl [-] , M. Krupička [-] (3. J. Enderle [-] ) , M. Chalupník [-] , J. Adamec [-] (85. M. Drahoš [-] )

J. Žák [-] - T. Hocke [-] - - F. Dymáček [-] - M. Ročárek [-] , F. Holcman [-] (65. L. Mrštík [-] ) , J. Dymáček [-] , L. Pečenka [-] (46. M. Vavroušek [-] ) , M. Losenický [-] (57. J. Janáček [-] ) , J. Pecina [-] , O. Mišinger [-] , P. Novosad [-]

ŽK: 30. J. Adamec - 74. F. Dymáček , 82. J. Dymáček .
Hráči zápasu: M. Chalupník , K. Kölbl .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Jaroslav - MUZIKÁŘ Ondřej, BACHMAN Ondřej (N).