9.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Remíza Dolního Města a Golčova Jeníkova

21

Dolní Město vedlo až do samého závěru zápasu, avšak gól Golčova Jeníkova z posledních sekund zápasu znamená remízu.

Prví půle bez branek

První poločas neprobíhal v kdovíjakém tempu. Oba týmy si vytvořily nějaké šance, avšak finální provedení vázlo. V prvním dějství tak diváci v Dolním Městě branku neviděli.

Dolní Město vedlo, Golčák srovnal v samém závěru

První branka utkání padla v 62. minutě. Po chybě hostující obrany se prosadil domácí Tichý. Poté se domácí postupně dostávali pod tlak, který ještě umocnilo to, že jejich střelec Tichý byl v 78. minutě po druhé žluté kartě vyloučen. Golčův Jeníkov zjednodušil hru a tlak se stupňoval. Domácí nebyli od vítězství daleko, avšak v nastaveném čase se po rohu prosadil Svoboda. Po remíze 1:1 je Dolní Město třinácté, Golčův Jeníkov je šestý.

TJ Rebel Dolní Město
Jakub Sklenář, obránce: Tentokrát jsme výjimečně byli lepší a fotbalovější, ale nedali jsme mraky tutovek. V 80. minutě jsme dostali červenou a v 95. minutě i vyrovnávací branku. Celé utkání bylo dost vyhecované.

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Stanislav Šulc, útočník: Na šance to byl vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Hrálo se na velice pěkném hřišti, hra domácích hodně stála na Kozlíkovi.

L. Venc [-] - J. Sklenář [-] (46. P. Kvanka [-] ) , T. Zikmunda [-] (76. T. Venc [-] ) , M. Kozlík [-] , M. Mišta [-] , O. Pojezdný [-] (44. D. Švanda [-] ) , A. Janák [-] , J. Krupička [-] , F. Tichý [-] , J. Sklenář [-] (89. M. Venc [-] ) , A. Vápeník [-]

R. Dušánek [-] - D. Skála [-] (65. P. Dobrý [-] ) , M. Zelený [-] (88. V. Svoboda [-] ) , P. Vlášek [-] , J. Miřácký [-] , D. Novotný [-] , T. Koten [-] , V. Koubek [-] , S. Šulc [-] , M. Satrapa [-] , L. Dvořák [-]

ŽK: 56. F. Tichý - 57. P. Vlášek , 57. M. Satrapa . ČK: 78. F. Tichý .
Hráči zápasu: M. Mišta - P. Vlášek , R. Dušánek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: BERÁNEK Jiří - MUZIKÁŘ Ondřej, HAVRÁNEK Josef.