6.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

Dlouhá Ves vysoko porazila Dolní Město

18

Otloukánkem letošního ročníku je zatím Dolní Město, kterému nyní s chutí naložila Dlouhá Ves.

4:1 do půle

Domácí Dlouhé Vsi se zápas v podstatě podařilo rozhodnout už v prvním poločase. Ke gólové nadílce došlo mezi 20. a 30. minutou. Nejprve se ve 21. minutě prosadil Vošický, kterého již za minutu následoval Svoboda. Stejný hráč dával ve 29. minutě na 3:0. Dolnímu Městu se sice podařilo ve 37. minutě snížit Tichým, ale to bylo do poločasu vše. Naopak, domácí přidali ještě jednu trefu do šatny, o kterou se postaral Pospíchal. O půli tak Dlouhá Ves vedla 4:1.

Utkání se poklidně dohrálo

Ve druhé půli už se utkání v podstatě poklidně dohrálo. Padla už jen jedna branka, o kterou se v 77. minutě postaral domácí snajpr Pospíchal. Po vysoké výhře 5:1 je nyní Dlouhá Ves sedmá, Dolní Město je zatím bez bodu beznadějně poslední.

TJ Dlouhá Ves
Pavel Pospíchal, útočník: Myslím, že tady to bylo celkem klidové utkání, vytvářelo se hodně šancí a padlo i dost gólů.

TJ Rebel Dolní Město
Jakub Sklenář, záložník: Soupeř byl lepší a podle toho to i dopadlo. Nevím co víc říct.

L. Rajdl [-] - M. Kunášek [-] , D. Vošický [-] (61. J. Polák [-] ) , P. Pospíchal [-] (78. R. Janáček [-] ) , M. Lukačina [-] , O. Svoboda [-] (67. M. Sláma [-] ) , T. Němec [-] , M. Vácha [-] (46. J. Žeguc [-] ) , N. Vojta [-] , T. Říha [-] , J. Eis [-]

L. Venc [-] - A. Janák [-] , O. Pojezdný [-] , L. Škvařil [-] (46. T. Venc [-] ) , M. Venc [-] , J. Krupička [-] , T. Chlád [-] (71. J. Česal [-] ) , F. Tichý [-] , J. Sklenář [-] , A. Vápeník [-] , J. Sklenář [-] (46. D. Štěpánek [-] )

ŽK: 16. M. Kunášek - 84. T. Chlád .
Hráči zápasu: O. Svoboda .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Jaroslav - FREUDENREICH Luděk (N), VESELÝ Roman (N).