1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

15. J. Bartejs , 25. S. Lojda - 27. A. Neuman , 33. J. Šimek , 60. Z. Novotný , 74. T. Doležal (p.) , 79. J. Šimek , 89. Z. Novotný
26

Důležitý zápas v Rantířově zvládli díky excelentní druhé půli lépe hosté.

Po půli nerozhodně

Bohdalov se nechal zaskočit agresivní hrou domácích a po chybách v defenzivě inkasovali laciné branky. V 15. minutě navázal na své střelecké představení z Počítek Jan Bartesj – 1:0. O deset minut později už domácí vedli o dvě branky, to se trefil Stanislav Lojda – 2:0. Od této chvíle se začali herně prosazovat i hoté a vyrovnali nejen hru, ale během deseti minut i skóre, když nejprve kontaktní gól v 27. minutě zařídil střelecky se probudivší Aleš Neuman – 2:1. Po dalších pěti minutách bylo srovnáno, když se trefil Jakub Šimek – 2:1.

Hosté po pauze rozhodli

Ve druhé půli Bohdalov hru ještě vylepšil a svoji převahu promítl do dalších příležitostí a hlavně branek, když se nejprve po hodině hry hlavou prosadil stoper Zdeněk Novotný – 2:3. V 74. minutě se po faulu domácích postavil k penaltě Tomáš Doležal a překonal Krupicu – 2:4. V 79.minutě se podruhé v zápase trefil Šimek – 2:5. Pozadu nezůstal ani Novotný, který rovněž svým druhým gólem pečetil výhru hostí – 2:6.

Opakovala se tak situace z jara, kdy bohdalovští prohrávali v Rantířově po prvním poločase dokonce 3:0 a zápas ve druhém otočili na vítězství 3:4.

Sokol Bohdalov
Vítězslav Machatka (trenér): Po chybách jsme brzy prohrávali, ale dokázali jsme srovnat a po změně stran už byl zápas v naší režii. Je to pro nás cenné vítězství a dle výsledku také naprosto zasloužené.