13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Rezerva Velké Bíteše porazila Velký Beranov

28

Velká Bíteš potřebovala vyhrát, a to se jí bez problému povedlo.

Domácí po poločase vedli

Ve Velké Bíteši se utkaly týmy, které od právě probíhající sezony jistě čekaly více. Domácí využili lavičku A týmu, který hrál svoje utkání v sobotu. Domácí drželi míč a hosté spoléhali na brejky. Jako první změnil skóre na výsledkové tabuli v 16. minutě mladík Matěj Těšík - 1:0. Když o sedm minut později zvýšil vedení domácích Dominik Hibš, tak to vypadalo na jednoznačnou záležitost pro domácí. Beranovští se u obou branek dožádovali odmávání ofsajdu, ale nebylo jim přáno. Hosté do přestávky snížili. Ve 35. minutě překonal Bartoška v domácí bráně Kryštof Pejřimovský - 2:1.

Domácí navyšovali vedení

Domácí rozhodli po hodině hry. V 62. minutě se z branky radovala rychlonohý Tomáš Loup a Velká Bíteš vedla o dvě branky - 3:1. Hosty definitivně dorazila trefa Matěje Těšíka z 69. minuty - 4:1. Chvíli na to obdržel druhou žlutou kartu kapitán hostí Petr Kittler a beranovští šli do deseti. Domácí se radovali ještě z jedné branky, když se v  83. minutě podruhé v utkání prosadil Tomáš Loup - 5:1.

Velká Bíteš zakončí první polovinu sezony doma s Přibyslavicemi. Velký Beranov jede na horkou půdu do Štěpánova.

FC PBS Velká Bíteš B
FC PBS Velká Bíteš (web): Proti silnému soupeři sestavu našich doplnili někteří hráči A-týmu a bylo to znát. Předvedený výkon měl vysoké parametry, Velký Beranov neměl šanci na úspěch. Vítězství našich mohlo být nakonec ještě vyšší.

TJ Velký Beranov 1975
Richard Ganzwohl (hráč): Znovu jsme do zápasu vstoupili lépe, jenže místo vedení jsme dostaly dvě regulerně ofsajdové branky, což jde rozhodně na vrub rozhodčím. Naše hra byla nebezpečnější, ale vyústila pouze v jednu branku. V druhé půli vyšly domácím dvě pohledné akce a to rozhodlo, my jsme žádnou vyloženou šanci neměli a po "zkratu" rozhodčího, kdy nám vyloučil kapitána, už to bylo těžké a z brejků soupeře jsme mohli inkasovat i více než jednou. Rozhodčí nesoudím, ale dnes to bylo příliš.

J. Bartošek [-] - D. Hibš [-] (46. L. Pelikán [-] ) , O. Mucha [-] , T. Pelán [-] , M. Paprskář [-] , O. Švanda [-] - T. Loup [-] , T. Mrňa [-] (46. F. Kuldan [-] ) - L. Burian [-] (56. M. Švanda [-] ) , M. Těšík [-] (71. F. Svoboda [-] ) - J. Kratochvíl [-]

P. Procházka [-] - K. Pejřimovský [-] , M. Křenek [-] , R. Kittler [-] , F. Smejkal [-] , J. Pokorný [-] , K. Eliáš [-] (83. V. Molva [-] ) , R. Ganzwohl [-] , M. Kovařík [-] , J. Štumar [-] , P. Kittler [-]

ŽK: 45. L. Burian , 56. O. Švanda , 65. M. Těšík - 16. P. Kittler , 31. M. Křenek , 39. J. Štumar . ČK: 71. P. Kittler .
Hráči zápasu: M. Těšík , T. Loup .
Počet diváků: 102. Rozhodčí: ROSICKÝ Jakub - ZELINKA Jiří, HLADÍK Jiří.