13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Nedvědice si poradila se Starčí

28

Nedvědice zvládla domácí zápas se Starčí a raduje se ze třech bodů.

Po půli nerozhodně

V Nedvědici se hrálo na těžkém kluzkém terénu. Hosté si po většinu zápasu jsme si udržovali mírnou herní převahu a vytvořili si i brankové příležitosti. Domácí využívali především rychlé brejky, ze kterých si také vytvořili řadu šancí. Domácí otevřeli skóre hned po pěti minutách hry, když se trefil Petr Sytař - 1:0. Nedvědice se však z vedení radovala jen tři minuty, když se před Pokorným prosadil pohotový Marek Pislcajk - 1:1. I přes několik šancí v prvním poločase další branka nepadla.

Domácí v závěru rozhodli

Za nerozhodného stavu měli hosté několik šancí, ale nedali je, a tak přišel trest. V 73. minutě Stařeč ztratila míč ve středu pole a rychlý brejk zakončil přesnou střelou Petr Sytař, který se radoval podruhé v zápase - 2:1. Třetí gól už byl výsledkem otevřené hry hostí ve snaze vyrovnat. Uklidňující trefu domácích přidal v 82. minutě Jakub Veselský, na jehož střelu Dominik Obůrka nedosáhl - 3:1. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

Nedvědice hraje v posledním podzimním kole ve Stonařově. Stařeč čeká důležitý zápas s rezervou Polné.

TJ Sokol Stařeč
František Prokop (trenér): Na těžkém a především kluzkém terénu jsme si aspoň remízu určitě zasloužili. Po většinu zápasu jsme si udržovali mírnou herní převahu a vytvořili si brankové příležitostí na dva zápasy. Domácí využívali především rychlé brejky ze kterých si také vytvořili řadu šancí. Rozdíl byl v tom, že na rozdíl od nás je dokázali proměňovat. Platilo pravidlo nedáš, dostaneš. Především za stavu 1:1 ve druhé půli jsme měli šance, které by se měli dávat. A pak přišel trest, ztráta míče ve středu hřiště a rychlý průnik zakončený brankou. Třetí gól už byl výsledkem naší otevřené hry ve snaze vyrovnat. Za velmi dobrý výkon bych u nás pochválil především Kubu Zejdu.