Luka doma ztratila

29

Loučtí nepotvrdili body z Velkého Beranova a remizovali se Štěpánovem.

Domácí po půli vedli

Do Luk nad Jihlavou přijeli Železáři ze Štěpánova a čekalo se, zda domácí potvrdí výhru z derby ve Velkém Beranově nebo budou pokračovat v nevyrovnaných výkonech. V nedělním utkání 67 diváků nevidělo přiliš pohledné utkání, kterému nepomohlo ani pochmurné počasí, které ho doprovázelo. Štěpánov na domácí tým vyrukoval s bojovnou hrou, která dělala domácímu celku velké problémy. I tak se domácí dokázali dostat do vedení, když v 11. minutě dostal míč za Milana Jiránka Lubomír Vařejka - 1:0. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin.

Hosté dokázali srovnat

Hosté byli za svoji snahu odměneni v 58. minutě, když vyrovnali díky trefě Romana Hrubeše - 1:1. Domácí se do vedení dostali ještě jednou, a to v 66. minutě hry, kdy se trefil Filip Vomela - 2:1. Luka se však ze tří bodů neradovala. Remízu hostujícímu týmu zajistil v 77. minutě ve formě hrající Pavel Karásek, na jehož zakončení byl Radek Toman krátký - 2:2. Oba celky se tak rozešly smírně.

Luka hrají v dalším kole o čelo tabulky v Moravských Budějovicích. Štěpánov bude chtít obrat o body tápající Velký Beranov.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou (web): Štěpánov na nás vyrukoval bojovnou hrou, na kterou se nám těžko odpovídalo. Přesto jsme dvakrát vedli. Vytouženou výhru jsme však nedokázali udržet, a tak jsme se rozloučili smírně 2:2.

R. Toman [-] - P. Číhal [-] , F. Vomela [-] (79. M. Neuman [-] ) , L. Vařejka [-] (86. Š. Číhal [-] ) , P. Hintnaus [-] , M. Zámostný [-] , M. Bratršovský [-] , D. Stejskal [-] (72. L. Tuma [-] ) , Z. Hlávka [-] , M. Kubeš [-] , J. Šimek [-]