12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Ve Starči se zrodila remíza

28

V okresním derby se prosadili nejlepší střelci obou týmů a body se tak po remíze dělily.

Po půli bez branek

Okresní derby začalo opatrně a vyrovnaně. Hrálo se hlavně ve středu hřiště, důrazní hosté nedovolovali domácím rozvinout kombinační hru. Tak se domácí a ani hosté se do příležitostí nedostávali. Pokusy hostů o střelbu byli buď zablokované nebo nepřesné. V druhé si domácí přece jen vytvořili mírnou převahu, ale více než hlavičku Michala Vodičky, kterou výborně zlikvidoval hostující brankář Novák a nadějný průnik Zejdy, který nenašel úplně volného Pislcajka, si stařečští nic nevytvořili.

Oba týmy vstřelily po brance

Druhý poločas začal podobně jak první končil, jen hosté začali být nebezpečnější z brejků. Jeden takový hosté v 58. minutě využili a po výborně řešené situaci dva na jednoho šli díky Lopatářovi do vedení - 0:1. Obraz hry se ani po brance neměnil. Domácí nebyli schopni využít velké množství rohů a standardek a soupeř stále více hrozil z brejků, dvakrát ho v nadějných situacích zastavil praporek pomezního. Až přišla v 73. minutě hlavička Marka Vodičky do břevna a odražený míč dorazil pohotový Pislcajk - 1:1. Snaha Starče o vítězství už nevedla k brance ani k nějaké vyloženější šanci.

Stařeč v dalším kole hraje v Nedvědici. Přibyslavice hostí v souboji nováčků Stonařov.

TJ Sokol Stařeč
František Prokop (trenér): Zápas byl spíše boj s množstvím osobních soubojů a faulů, ne však zákeřných, fotbalu jsme moc neviděli. Remíza je určitě spravedlivá, my jsme tentokrát velké množství standardních situací nevyužili, nedařila se nám především jejich rozehrávka. O naší větší, ale neplodné aktivitě svědčí i poměr rohů, zatímco soupeř nezahrával ani jeden, my více jak deset. V našem týmu tentokrát nikdo nevynikal, přesto můžu výkon označit za poctivě odbojovaný, i když mu trochu chybělo více fotbalovosti.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Odehráli jsme špatné utkání. Především v první půli jsme hráli špatně. Druhou půlku jsme aspoň zabojovali. Z celkového hlediska byli domácí lepší a bod je pro nás z tohoto utkání dobrý.

D. Obůrka [-] - M. Pislcajk [-] , M. Linhart [-] , R. Ježek [-] , J. Zejda [-] (65. M. Kaňka [-] ) , M. Bříza [-] , D. Tomek [-] , J. Rambousek [-] (69. M. Pysk [-] ) , M. Vodička [-] , M. Vodička [-] , L. Lauš [-]

F. Novák [-] - J. Částka [-] , M. Picmaus [-] , P. Šárka [-] , M. Karafiát [-] - L. Venhoda [-] , M. Matějek [-] , J. Kovář [-] , V. Škorpík [-] - L. Lopatář [-] , L. Matějek [-]

Hráči zápasu: M. Pislcajk - L. Lopatář .
Počet diváků: 135. Rozhodčí: ROSICKÝ Pavel - SVOBODA Ondřej, TORMOVÁ Vlasta.