12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Stonařov otočil zápas s Velkou Bíteší

28

Velká Bíteš po poločase ve Stonařově vedla, ale domácí po přestávce zabrali a zápas otočili.

Hosté po poločase vedli

Přestože se domácí dostali v první části do několika šancí, tak šli do kabin v lepší náladě hosté. Ve 38. minutě se k míči dostal David Burian a rozvlnil síť za Měrtlem - 0:1. byl hostující David Burian. Hosté mohli díky němu odcházet do kabin spokojenější. Poté mohli hosté své vedení navýšit. Nejprve Měrtl skvěle zasáhl a podruhé hlavička hosti přeskočila prázdnou branku.

Domácí otočili

Hned po příchodu domácí srovnali. Z branky se radoval Petr Kozojed - 1:1. Ten samý hráč dokonal obrat po hodině hry, když překonal Bartoška podruhé - 2:1. Hosté se nevzdali a v 82. minutě jim vyrovnání zajhistil přesnou střelou Leoš Burian - 2:2. Výhru domácím zajistil v 86. minutě Josef Láznička - 3:2.

Stonařov čeká cesta do Přibyslavic. Rezerva Velké Bíteši bude chtít bodovat v domácím střetnutí s Velkým Beranovem.

TJ Sokol Stonařov
Zdeněk Štancl (trenér): Vybojované zlaté tři body. Rozhodl konec první půle, kdy hosté neproměnili dvě šance. Nejprve Měrtl skvěle zasáhl a podruhé, když hlavička hosti přeskočila prázdnou branku a neodskočili na rozdíl dvou branek. Ve druhé půli už jsme začali být produktivní a o ten gól jsme byli určitě lepší. Výhru jsme si zasloužili.

FC PBS Velká Bíteš B
FC PBS Velká Bíteš (web): Je potřeba rychle zvednout varovný prst a v posledních dvou podzimních zápasech na domácí trávníku naplno bodovat. V první půli ještě všechno bylo tak má být. Naši hráči se díky brance D. Buriana dostal do vedení. Po výměně stran ale přišel zlom. Domácí dvě brankami stav zápasu otočili ve svůj prospěch. Pak se sice trefil L. Burian a srovnal na 2:2, ale když už se zdálo, že si Benfika odveze za dané situace alespoň slušný bod, domácí udeřili potřetí a zápas dovedli do vítězného konce - 3:2. Je potřeba rychle zvednout varovný prst a v posledních dvou podzimních zápasech na domácí trávníku naplno bodovat.

P. Měrtl [-] - M. Špaček [-] - R. Vevera [-] (71. M. Žaloudek [-] ) , P. Kubík [-] , Z. Bláha [-] , J. Láznička [-] (90. M. Turoň [-] ) , M. Příhoda [-] , R. Šána [-] , J. Šmarda [-] (77. L. Lysý [-] ) , M. Kubelka [-] , P. Kozojed [-]

J. Bartošek [-] - D. Hibš [-] , J. Pokorný [-] , M. Švanda [-] - T. Loup [-] , T. Mrňa [-] (46. M. Gelda [-] ) , T. Nekuda [-] (76. J. Jelínek [-] ) , O. Mucha [-] , D. Burian [-] (46. O. Švanda [-] ) - M. Těšík [-] , L. Burian [-] -

ŽK: 24. Z. Bláha , 32. R. Šána - 23. M. Těšík , 41. T. Mrňa , 60. L. Burian .
Hráči zápasu: P. Měrtl , P. Kozojed - T. Mrňa , L. Burian .
Počet diváků: 46. Rozhodčí: VAŠÍČEK Jaroslav - KUBEŠ Petr, BABÁK Martin.