12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Počítky selhaly ve druhém poločase

28

Počítky vedly po prvním poločase v Moravských Budějovicích o dva góly, ale po pauze se začaly dít věci.

Hosté po poločase vedli

Hosté šli do vedení již ve třetí minutě po hlavičce Romana Halámky - 0:1. V 17. minutě bylo s domácími ještě hůře, když se po nahrávce Patrika Ločárka trefil přesně k tyči opět Halámka - 0:2. Počítečští spokojení s dvoubrankovým vedením poté zahustili prostor před vlastním vápnem a do konce poločasu domácí k ničemu nepustili.

Domácí otočili

Těm se však podařil vstup do druhého poločasu. Hned z prvního útoku se jim podařilo snížit po střele Kosmáka, kterou tečoval do protipohybu brankáře jeho vlastní obránce - 1:2. Po hodině hry se do šance dostali i hosté, ale Jelínek Jurnečkovu šanci zlikvidoval. Při následném protiútoku byl před vápnem faulován hostujícím brankářem ve vyložené šanci Stehlík a viděl pouze žlutou kartu. Z následného trestného kopu se přesně ke vzdálenější tyči trefil Aleš Svoboda a srovna skóre utkání - 2:2.  Domácí si vytvářeli další šance a jen trocha štěstí chyběla k jejich využití. Dočkali se minutu před koncem. Při krásné akci na jeden dotek středem hřiště po ose Pařízek – Stark – Kosmák se prosadil podruhé v utkání posledně jmenovaný hráč - 3:2. Rezignaci hostů na ztracený zápas dokázal o minutu později využít svým důrazem Stark a dokončil tak obrat v utkání - 4:2.

Moravské Budějovice hrají v příštím kole v Bohdalově. Počítky hostí Rantířov.

SK Transformátor Počítky
František Šustr (trenér): První poločas byl celý v naší režii. Bohužel náš vstup do druhého poločasu se nám vůbec nevydařil. Hned v první minutě jsme si dali vlastní gól a po pár minutách po přímém kopu, kdy gólman udělal chybu bylo srovnáno, což nás položilo a domácí nakoplo. Za průběh druhého poločasu jsme si nezasloužili ani bod a tak domácí berou všechny tři body zaslouženě.