11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

20. T. Doležal (p.) , 45. T. Doležal , 65. L. Krčál , 88. T. Doležal (p.) - 84. M. Bratršovský
23

V Bohdalově se hattrickem blýskl kapitán Tomáš Doležal.

Domácí po půli vedli

Bohdalovští měli hned v prvních vteřinách zápasu velké štěstí, když hostujícího Vomelu v sólu vychytal skvěle domácí gólman Chalupa. Jinak se hrálo s mírnou převahou domácích. Ve 20.minutě faulovali hosté ve vápně Koukala, k míči se postavil Tomáš Doležal a z penalty zkušeně zavěsil – 1:0. Do šancí se dostávali i hosté, ale jejich zakončení ztroskotávalo na Chalupovi. Silný vítr, který však foukal ze strany, ztěžoval kontrolu míče spravedlivě oběma stranám. Ve 45. minutě napřáhl z dálky Tomáš Doležal a střelou k pravé tyči nedal Radkovi Tomanovi v brance Luk šanci - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhá půle byla z pohledu domácích ještě lepší než ta první. Kopali mnoho rohů na branku hostů, ale domácí nebyli důrazní v zakončení. V 65. minutě hostující brankář vyrazil střelu Šimka z levé strany před šestnáctiletého Lukáše Krčála a ten si připsal svůj první gól v dresu dospělých – 3:0. Poté po  chybě pravé strany bohdalovské obrany hosté snížili díky Bratršovskému - 3:1. Konečný výsledek stanovil Tomáš Doležal, když proměněním penalty po faulu hostujícího brankáře na Aleše Neumana, zkompletoval svůj hattrick a stanovil výsledné skóre zápasu na 4:1.

Bohdalov v dalším kole hraje ve Štěpánově. Luka jedou k derby do Velkého Beranova.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Vítězství domácích bylo jasně zasloužené, protože měli více chuti do hry, vzorně bojovali jako tým a plným ziskem bodů se přiblížili středu tabulky.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Radek Toman (hráč): Zápas jsme začali dobře a hned z rozehrávky šel Vomela sám na branku. Bohužel nedal a nám se hned od začátku přestalo dařit. Nedali jsme si přihrávku a domácí nás bojovností, nasazením a důrazem přehrávali. Vše vyvrcholilo penaltou a od té doby měli domácí zápas pod kontrolou. Navíc jsem do přestávky inkasovali podruhé po naší opět nepřesné přihrávce. Ve druhé půli jsme hráli proti větru a byla to už spíše křeč. Domácí vyhráli zcela zaslouženě. Náš dnešní výkon byl na hony vzdálen výkonu proti Počítkám a proti Beranovu máme co napravovat.

J. Chalupa [-] - O. Chalupa [-] , Z. Novotný [-] , P. Neuman [-] , A. Fabík [-] - A. Neuman [-] , J. Šimek [-] , T. Doležal [-] , L. Krčál [-] (89. P. Fabík [-] ) - R. Henzl [-] (80. V. Pokorný [-] ) , V. Koukal [-] -

R. Toman [-] - P. Číhal [-] (80. Š. Kreigsmann [-] ) , F. Toman [-] , Š. Číhal [-] (29. P. Hintnaus [-] ) , D. Stejskal [-] (55. L. Tuma [-] ) , I. Kucarov [-] , F. Vomela [-] (78. M. Neuman [-] ) , Z. Hlávka [-] , M. Bratršovský [-] , M. Kubeš [-] , J. Šimek [-]

ŽK: 70. P. Neuman - 11. Z. Hlávka .
Hráči zápasu: J. Chalupa , T. Doležal , A. Neuman - R. Toman .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: FRYČ Vlastimil - KREJČA Jan, ŽĎÁNSKÝ Zdeněk.