9.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Derby pro Štěpánov

24

V derby na hřišti Nedvědice se ze tří bodů radují hosté ze Štěpánova.

Hosté po poločase vedli

120 diváků v Nedvědici příliš fotbalové krásy nevidělo. Na hřišti se odehrával takticky svázaný zápas plný osobních soubojů.

Důrazně vedené utkání přineslo první branku ve 27. minutě, když se po rohovém kopu dostal míč až na nohu Pavla Karáska, který vystřelil, jeho střela byla tečována a domácí brankář na ni byl krátký - 0:1. Ve zbytku prvního poločasu se na hřišti odehrávala to, co před úvodní brankou. Do kabin šli po prvním poločase v lepší náladě hosté ze Štěpánova.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí tým se ve druhém poločase snažil o vyrovnání výsledku. Hostující defenziva pracovala kompaktně a domácí se horko těžko dostávali do zakončení. Hostující brankář Dinga byl prakticky bez práce. Neurodilo se ani po standardních situacích. V závěru zápasu domácí rozehrávali rohový kop, na nějž se vydal i brankář Ladislav Trdý. Hosté však rohový kop odvrátili a podnikli brejk, který do prázdné branky zakončil David Kintr a definitivně rozhodl o třech bodech pro hosty - 0:2.

Nedvědice hraje o příštím víkendu v Moravských Budějovicích. Štěpánov hostí rezervu Polné.