8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Nedvědice překvapila v Lukách

24

Luka nepotvrdila roli favorita a po tristním výkonu v prvním poločase doma prohrála s Nedvědicí.

Hosté po poločase vedli

Loučtí podávají nevyrovnané výkony. Jednou souepře rozstřílí, poté přijde debakl nebo nečekaná prohra. Nedvědice sbírá bod za bodem, ale do Luk rozhodně nejela v roli favorita. Na hřišti to však vůbec nebylo znát.

Začátek zápasu nenasvědčoval tomu, že by se domácí měli trápit. V prvních deseti minutách dostali soupeře pod tlak, ale své dvě tutové šance nevyužili, a tak za to byli potrestáni, a to hned dvakrát. Nejdříve v 8. minutě využil pěknou akci hostů Michal Vašíček a hosté vedli - 0:1. Hra se vyrovnala a osm minut později se Nedvědice radovala podruhé, když Kanswohla prostřelil Ladislav Trdý - 0:2. Domácí vypadli z role a inkasovali ještě jednou. Ve 39. minutě zvýšil na rozdíl třídy Štefka - 0:3.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí nastoupili do druhé půle s odhodláním a v 52. minutě se dočkali snížení, když penaltu proměnil Filip Toman - 1:3. To však bylo ze strany domácích vše. Hosté byli za svoji snahu odměněni v 86. minutě, kdy jejich čtvrtou branku přidal Zdeněk Prudký - 1:4. Domácí se už v závěru dočkali korekce výsledku, kterou zajistil Zámostný - 2:4.

Luka jedou v dalším kole do Polné. Nedvědice hostí v derby soupeře ze Štěpánova.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Milan Klimeš (trenér): Nedělní zápas byla jedna velká tragédie a katastrofa. V zápase nebylo vůbec nic - nasazení, bojovnost, důraz, fotbalovost. Přitom v prvních deseti minutách jsme měli dvě jasné šance, ale bez gólového efektu. Pak už nás hosté jednoduchostí a důrazem přehráli a začali dávat góly.

J. Kanswohl [-] - F. Toman [-] , F. Vomela [-] (88. M. Neuman [-] ) , F. Bulant [-] (61. Š. Kreigsmann [-] ) , P. Hintnaus [-] , Z. Hlávka [-] , Š. Číhal [-] (75. J. Hájek [-] ) , M. Zámostný [-] , D. Stejskal [-] , M. Kubeš [-] , J. Šimek [-] (55. T. Pokorný [-] )