7.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

V okresním derby se zrodila remíza

27

Nedvědici se doma daří a na její hřiště přijel Bohdalov, který povzbudila výhra v posledním kole.

Po půli bez branek

Nedvědici se doma daří, a to chtěla potvrdit i v okresním derby s Bohdalovem, který v minulém kole zabral a po demolici Přibyslavic si připsal první body do tabulky.

První poločas příliš vzruchu ani fotbalové kvality nenabídl. Zajímavá situace nastala ve 12. minutě, kdy se zranil domácí brankář Havlík a jeho v bráně zastoupil hráč z pole Ladislav Trdý. Děj se odehrával především ve středu pole, kde se odehrával jeden souboj za druhým. Nebylo tedy divu, že se rovná stovka přihlížejícíh branky nedočkala a do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Oba týmy vstřelily po brance

Po změně stran se přece jen skóre změnilo. Nejprve selhal při penaltovém pokusu Martin Vašíček. Náladu si však spravil v 53. minutě, kdy ho parádně našel Petr Sytař a Vašíček prostřelil hostujícího strážce svatyně Jana Chalupu - 1:0. Domácím ale vedení vydrželo jen sedm minut. Ve skrumáži před domácí bránou se nejlépe zorientoval hostující kapitán Tomáš Doležal a dostal míč do domácí sítě - 1:1. Poté se znovu na hřišti především bojovalo a oba týmy si tak do tabulky připsaly po jednom bodu.

Nedvědice jede v dalším kole do Luk nad Jihlavou. Bohdalov hraje doma s rezervou Polné.

SK Pernštejn Nedvědice
Vratislav Kostelan (trenér): Podali jsme nejhorší výkon v letošním roce. Podřídili jsme se hře soupeře, který nakopával dlouhé míče, což není náš styl. K vidění byly hlavně osobní souboje a tvrdé zákroky. Vyhrát jsme si nezasloužili.

D. Havlík [-] (12. D. Bracek [-] ) - D. Houdek [-] (75. J. Sytař [-] ) , Z. Prudký [-] , M. Vašíček [-] , P. Sytař [-] , M. Havlíček [-] , L. Trdý [-] , F. Škutchan [-] , J. Burýšek [-] (90. P. Pokorný [-] ) , V. Štefka [-] , R. Krejčí [-]