Počítkám se doma daří

29

Sílu Počítek na domácím hřišti tentokrát pocítila Nedvědice, která si odvezla nepopulárního "bůra."

Domácí po poločase vedli

Počítky doma přivítaly Nedvědici. Oba dva týmy se pohybují ve středu tabulky, tak se očekával vyrovnaný souboj.

První velkou šanci utkání měli hosté, ale domácí brankář David Šobej předvedl perfektní zákrok. Hned ve 4. minutě se měnilo skóre. To střelu Lukáše Jurnečky vyrazil hostující brankář pouze před sebe a Tomáš Ločárek neměl problém poklidit míč do prázdné branky - 1:0. Tato branka hosty nepoložila a nadále byli aktivnější. Všechny jejich šance pochytal skvěle chytající David Šobej. Druhá branka padla těsně před poločasem. Lukáš Jurnečka navýšil vedení domácích - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a hosty prakticky k ničemu nepustili. Třetí branku vstřelil opět Tomáš Ločárek, kdy přesnou dorážkou překonal Havlíka v brance hostů - 3:0. V tuto chvíli byly Počítky jednoznačně lepší a bylo jen otázkou, kolik branek nasází odevzdané Nedvědici. Čtvrtou branku vstřelil Lukáš Jurnečka, kdy opět poklízel míč do prázdné branky - 4:0. Poslední branku domácího celku vstřelil střídající Ondřej Zajíček - 5:0. Nutno podotknout, že u většiny branek má velký podíl hostující brankář, který vyrážel střely pouze před sebe a domácí vždy byli na správném místě. Čestnou branku vstřelil za hosty Martin Vašíček - 5:1.

SK Transformátor Počítky
František Šustr (trenér): V první řadě musím pochválit a poděkovat našim klukům za vynikající výkon. Toto se nedá říci o hostujícím mužstvu, které od první minuty pouze sprostě uráželo a pokřikovalo hanlivé výrazy pod vedením trenéra a vedoucího mužstva. Vůbec se divím, že někdo takový jede xxx kilometrů, kde předvede takové urážky, jen proto, aby jejich osoba vypadala zajímavě. U nás oba páni byli jen pro srandu a doufám, že brzo skončí u sportu, jelikož jim o sport vůbec nešlo. Řvát sprostě můžou doma na dvorku.

D. Šobej [-] - M. Řeháček [-] (79. R. Halámka [-] ) , D. Odehnal [-] (46. M. Landsman [-] ) , L. Sláma [-] - T. Ločárek [-] , P. Ločárek [-] , F. Toman [-] (70. O. Zajíček [-] ) , J. Mašek [-] - M. Filippi [-] (86. O. Toman [-] ) , L. Jurnečka [-] - P. Beneš [-]