5.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Velký Beranov vyhrál i v Rantířově

26

Rantířovu se stále nedaří. S Velkým Beranovem sice bojoval, ale nakonec o gól prohrál.

Po půli bez branek

Rantířovu se v nové sezóně nedaří, navazuje na velmi nepovedené jaro a získal pouhý boj za jedinou remízu. Naopak Velký Beranov se ukazuje ve výborné formě a všechny tři zápasy vyhrál. V okresním derby v Rantířově byli hosté papírovým favoritem.

V prvním poločase nic nenasvědčovalo tomu, že se utkaly týmy z opačných pólů tabulky. Domácí byli velmi aktivní a svojí důraznou hrou dělali hostům velké problémy. Beranovští nedokázali udržet míč a zbytečnými ztrátami nabízeli domácím šance. Ty však zůstaly nevyužity a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Střídající Molva rozhodl

Ráz druhého poločasu udala 53. minuta hry, kdy se po dvou minutách na hřišti střelecky prosadil Vít Molva a poslal hosty do vedení - 0:1. Beranovští poté mohli několikrát své vedení navýšit, ale proti byl výborný domácí brankář Krupica, který vytáhl několik excelentních zákroků. S blížícím se koncem zápasu domácí tým svoji hru maximálně zjednodušil a spoléhal na dlouhé výkopy svého brankáře. Tento tlak však spolehlivě pracující hostující defenziva ustála. Hosté tak zůstávají na čele tabulky bez ztráty bodu.

Rantířov v příštím kole hostí neporažený Měřín. Velký Beranov hraje doma s trápící se rezervou Polné.

TJ Velký Beranov 1975
Richard Ganzwohl (hráč): Domácí byli v první půli velmi aktivní a důrazní, nám se nedařila útočná fáze, nedokázali jsme podržet míč vpředu. Do druhé půli jsme vstoupili mnohem lépe, vstřelili jsme brzy branku a začaly nám vycházet kombinace a přicházela i zakončení, které však Krupica dokázal zneškodnit. Na konci utkání vsadili domácí na Krupicovy nákopy, ale naše obrana i s gólmanem vše ustála a po tomto zápase zaslouží velkou pochvalu.