10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Tis porazil chotěbořskou rezervu

3. V. Kafka , 16. F. Radil - 74. J. Novák
9

Na hřiště Tisu dorazila v sobotu rezerva Chotěboře a v tomto utkání padly celkem 3 branky.

Lepší vstup do zápasu pro domácí

Souboj týmů ze středu tabulky začali lépe domácí. Hned v úvodu zápasu se prosadil Kavka. Domácí byli i nadále lepším týmem a to zúročili i druhou vstřelenou branku, kdy se v 16. minutě trefil aktivní Radil, který i nadále zatápěl hostující obraně. Tento povedený vstup do utkání, tak vlastně určil ráz zápasu.

Brankář Chalupa zabránil debaklu

V druhé půli se hrál vyrovnaný a bojovný fotbal. Hostům se povedlo v 74. minutě snížit zásluhou Nováka, ale více již nestihli. Naopak domácí mohli výsledek navýšit, ale proti byl skvělý gólman Chalupa. Tis tak navázal na minulé domácí utkání a získal 3 body.

FC Chotěboř B
Miroslav Hrnčíř - zpravodaj: Hned od začátku jsme měli více ze hry. Obrana Chotěboře těžko zachytávala útočníka Radila, který spálil několik šancí, kdyby byl poločas 5:0, tak se nemohl nikdo divit. Druhý poločas byl opatrnější a hosté sice snížili, ale i tak jsme mohli navýšit skóre.