13.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

Rezerva Třebíče rozdrtila Nové Syrovice

40. A. Suchna , 42. V. Maleta (p.) , 73. D. Lorenc , 82. D. Lorenc , 83. V. Bence
23

Souboj dvou týmů ze spodka tabulky vyzněl lépe pro domácí Třebíč, která nasázela svému soupeři bůra.

První poločas přinesl dvoubrankové vedení domácích

Do zápasu vkročili lépe domácí fotbalisté, kteří přehrávali svého soupeře zejména díky své rychlé hře. Branku se jim ale podařilo dát až ve 42 minutě po rohovém kopu.

Domácí ještě tři branky přidali

O minutu později to už bylo 2:0 díky pokutovému kopu. Domácí měli plnou kontrolu nad zápasem a druhý poločas se jen dohrával. Nutno podotknout, že za stavu 3:0 pro domácí, se po velmi diskutabilním zákroku domácího hráče měla kopat penalta, kterou sudí nenařídila. Poté domáci přidali ještě další dvě branky.

HFK Třebíč B
Vojtěch Bence, hráč: Díky naší rychlé hře jsme soupeře přehrávali a vítězství je zasloužené.

J. Koukal [-] - J. Uličný [-] , M. Sáček [-] - P. Hronek [-] , V. Maleta [-] (68. V. Bence [-] ) , A. Suchna [-] , T. Hrbáček [-] , M. Benáček [-] , J. Pecka [-] , S. Renát [-] , D. Lorenc [-]

SK Nové Syrovice
P. Novák [-] - D. Jenerál [-] (52. J. Weidenthaler [-] ) , M. Sosnar [-] , O. Sosnar [-] (77. V. Štěpanovský [-] ) , T. Lang [-] , J. Vlček [-] , R. Janoušek [-] , K. Filipský [-] , Z. Chalupa [-] , J. Dubský [-] , D. Růžička [-] (46. J. Marek [-] )

ŽK: 48. J. Dubský , 76. J. Marek , 78. Z. Chalupa , 86. T. Lang . ČK: 76. J. Marek .
Hráči zápasu: D. Lorenc .
Místo: Třebíč. Počet diváků: 38. Rozhodčí: Soukupová Věra - BÍLEK Zdeněk, ROSICKÝ Pavel.