11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

Třebíč padla s Želetavou

29. T. Vrbka , 37. T. Vrbka , 39. M. Vrbka , 51. A. Pacas
19

Poměrně jednoznačné vítězství si z okresního města odváží Želetava, který třemi góly rozhodla v prvním poločase.

Domácí nezvládli závěr poločasu

Od začátku byli na hřišti víc aktivnější hosté, ale první půl hodinu hry nebyli schopni vypracovat si takovou šanci, která by skončila brankou. Až v 29. minutě se po jedné z chyb prosadil Tomáš Vrbka, obávaný střelec - 0:1. V 37. minutě se tentýž hráč prosadil podruhé a když na něj navázal Vrbka Michal o dvě minuty později, s domácími to nevypadalo vůbec dobře - 39. minuta a stav 0:3.

Hosté ještě branku přidali

Domácí šli do druhého poločasu odhodláni pokusit se s výsledkem něco udělat, trenér Odehnal pustil do hry tři čerstvé hráče z lavičky. Jenže všechny snahy uhasil již v 51. minutě zkušený želetavský Aleš Pacas a zvýšil už na 0:4. Domácí se sice o něco zlepšili, dokázali více držet míč, ale to bylo vše. Domácí tak prohráli počtvrté za sebou a stále se krčí u dna tabulky.

HFK Třebíč B
Adam Suchna, hráč: V prvním poločase jsme dostali góly po našich chybách. V druhým se nám dařilo držet míč, ale byli jsme nedůrazní a chybělo zakončení.

P. Duba [-] (46. J. Šplíchal [-] ) - L. Karásek [-] , J. Uličný [-] , M. Sáček [-] - O. Uličný [-] (69. J. Meczl [-] ) , D. Kovář [-] - A. Suchna [-] , P. Hronek [-] , M. Benáček [-] (46. P. Mitáš [-] ) , S. Renát [-] (46. V. Maleta [-] ) , T. Hrbáček [-]

Sokol Želetava
J. Partl [-] - T. Vrbka [-] (87. R. Málek [-] ) , A. Pacas [-] , M. Malík [-] (28. L. Viceník [-] ) , M. Jičínský [-] (69. O. Baloun [-] ) , T. Simandl [-] , M. Vrbka [-] , M. Vrbka [-] , V. Jakeš [-] , T. Trnka [-] , Š. Vladeka [-]

Hráči zápasu: T. Vrbka .
Místo: Třebíč. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Šrámek Zdeněk - PŮLPÁN Ondřej, KARLÍK Ondřej.