11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

Dukovany vstřelily v Jaroměřicích pět branek

72. Z. Melán - 7. I. Koníř , 18. L. Traxler , 21. P. Pislcajt , 60. Z. Prokeš , 81. I. Koníř (p.)
19

Jaroměřice chtěly navázat na poslední povedený zápas, kdy vstřelili osm branek, jenže teď se jim proti Dukovanům podařilo vstřelit jedinou a naopak pětkrát inkasovali.

Hosté během 14 minut vedli o tři branky

Že se Dukovany výsledkově zvedají potvrdily již první minuty zápasu. Hostům se podařilo během necelé čtvrthodiny nastřílet soupeři tři branky. Nejprve se v 7. minutě prosadil po samostatné akci ve vápně hostující zkušený fotbalista Ivo Koníř - 0:1. Druhý gól přišel po 18. minutách od úvodního hvizdu, když po rohovém kopu zasunul hlavou míč do branky Lukáš Traxler - 0:2. O necelé tři minuty později, už na výsledkové tabuli svítil pro domácí hrozivý výsledek 0:3, to když uklízel do prázdné branky míč po přihrávce Prokeše Petr Pislcajt. Domácí moc práce hostujícímu brankáři nenadělali.

Hosté nepřipustili zaváhání

Druhý poločas vypadal podobně jako ten první, domácí se příliš k ohrožení Křišťálovy branky nedostali. Tak přidali další gól hosté. Po standardce z levé strany zvyšoval po hodině hry Zdeněk Prokeš už na 0:4. Domácí se dočkali alespoň čestného úspěchu v 72. minutě díky Zdeňku Melánovi, který upravil na 1:4. Hosté ještě upravili skóre a uštědřili domácím nepopulárního "bůra" zásluhou Iva Koníře, který se z penalty nemýlil - 1:5.

SFK Dukovany 2001
Jakub Kunc, hráč: Podařilo se nám dát tři góly za dvacet minut a bylo prakticky rozhodnuto. Domácí si v první půli nevytvořili žádnou šanci. Druhá půle vypadala podobně.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
M. Macháček [-] - J. Urbánek [-] , J. Stejskal [-] , T. Hambálek [-] , M. Svoboda [-] - A. Dúcký [-] , B. Buchtela [-] (40. Z. Nykrmajer [-] ) , F. Hvězda [-] (82. J. Heralecký [-] ) , A. Palát [-] , Z. Melán [-] - M. Netrda [-] -

M. Křišťál [-] - J. Fojtášek [-] , M. Blatný [-] , O. Horák [-] , J. Černý [-] (82. P. Číhal [-] ) , P. Pislcajt [-] (68. V. Soukup [-] ) , M. Fojtášek [-] , I. Koníř [-] , L. Traxler [-] , Z. Prokeš [-] (83. P. Jílek [-] ) , J. Kunc [-]

ŽK: 77. F. Hvězda - 33. J. Černý , 37. M. Blatný , 44. O. Horák .
Hráči zápasu: I. Koníř , Z. Prokeš .
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou. Počet diváků: 160. Rozhodčí: Bílek Zdeněk - BULA Nikola, KREJČÍ Vlastimil.