8.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Budišov vyhrál v Třebíči

22

Budišov po dvou zápasech bez výhry si připsal tři body tentokrát za vítězství v Třebíči.

Hosté šli do dvoubrankového trháku

Třebíčští po minulém vítězství v Jaroměřicích nad Rokytnou tentokráte hostili silného soupeře z Budišova. Nástup domácích do zápasu však nebyl vůbec dobrý, kazili jednoduché přihrávky a pouštěli do šancí svého soupeře. Hosté toho využili již v 9. minutě, když se prosadil Matěj Molnár - 0:1. Domácí se z úvodní branky nepoučili a tak přišel gól druhý opět do sítě třebíčských zásluhou Michala Votoupala - 0:2. I po této brance byli lepší hosté, avšak další branku již nepřidali. Tu mohli před koncem prvního poločasu přidat domácí, jenže nařízenou penaltu kapitán Lorenc neproměnil, a tak se šlo do šaten za stavu 0:2.

Domácí pouze snížili

V druhém poločase se hra vyrovnala a k vyrovnání se trošku přiblížilo i skóre. Když se po hodině hry trefil domácí Vladimír Maleta, dalo to domácím naději na dorovnání - 1:2. Jenže to bylo v podání domácích vše, ani v závěru zkušeného brankáře Trnku v bráně Budišova podruhé překonat nedokázali a tak všechny tři body bere Budišov.

HFK Třebíč B
Jan Pecka, hráč: První poločas byl v našem podání hrůza, včetně neproměněné penalty. Druhý poločas se hra vyrovnala, bohužel vyrovnat se nám už nepodařilo.

J. Šplíchal [-] - M. Sáček [-] , J. Uličný [-] (70. P. Hronek [-] ) - O. Uličný [-] , D. Lorenc [-] - J. Pecka [-] , S. Renát [-] , V. Maleta [-] , D. Kovář [-] (64. P. Mitáš [-] ) , T. Hrbáček [-] , M. Benáček [-]

FC Budišov - Nárameč
L. Trnka [-] - R. Hrádek [-] , T. Obůrka [-] (77. J. Sedláček [-] ) , R. Pavlatovský [-] , M. Molnár [-] , J. Kozuň [-] , I. Rygl [-] , M. Votoupal [-] , M. Sedláček [-] (84. Z. Dvořák [-] ) , T. Nováček [-] , L. Horký [-]

ŽK: 58. J. Uličný - 22. L. Trnka , 47. M. Molnár , 62. T. Nováček .
Hráči zápasu: V. Maleta - M. Molnár .
Místo: Třebíč. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Bílek Zdeněk - ŠKORPÍK Martin, SLIŽ Emil.