7.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Třebíč vyhrála v Jaroměřicích

23

Jaroměřice se i po sestupu trápí, čehož využila rezerva Třebíče a odvezla si tři body.

První půle nerozhodně

Zápas začali aktivněji hosté, kteří byli zpočátku zápasu pány na hřišti a vytvořili si i několik brankových příležitostí. Hned v 7. minutě tu svoji využil Vojtěch Bence a vyslal svůj tým do vedení - 0:1. Jenže pak přišlo uspání na jejich straně a iniciativu začali přebírat domácí. Jaroměřice hru srovnaly a mnohdy byly i lepším týmem. Zásluhou jim za to byl obrat v utkání. Ve 13. minutě Adam Dúcký srovnal skóre - 1:1. O šest minut později bylo s hosty ještě hůř, když se Adam Dúcký prosadil podruhé - 2:1. Jenže třebíčským se podařilo ještě do poločasu srovnat, když se trefil nejzkušenější z Němcova výběru - Petr Florián - 2:2.

Hosté vezou tři body

Hosté po půli zabrali a konal se druhý obrat v zápase. Už po devíti minutách hry, tedy v 54. minutě vrátil vedení zpátky třebíčským trinidadský záložník Shane Keano Sandy - 2:3. Jak se později ukázalo, tento gól byl také posledním. Jaroměřice své šance nevyužily a to znamenalo to, že hosté si vezou z města na řece Rokytné tři body.

HFK Třebíč B
Vojtěch Bence, hráč: Zápas jsme začali velmi dobře a po tlaku jsme se prosadili. Domácí pak hru vyrovnali, místy byli i lepší a zápas otočili. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat a v druhé půli jsme vstřelili vítězný gól.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
M. Macháček [-] - J. Urbánek [-] , J. Stejskal [-] , T. Hambálek [-] , M. Svoboda [-] - A. Dúcký [-] , Z. Melán [-] (74. B. Buchtela [-] ) , A. Palát [-] , F. Hvězda [-] - T. Kalay [-] (84. J. Heralecký [-] ) , M. Netrda [-] -

J. Brice [-] - A. Suchna [-] , J. Uličný [-] , M. Sáček [-] - O. Uličný [-] , S. Sandy [-] , D. Lorenc [-] , P. Mitáš [-] - V. Bence [-] - T. Hrbáček [-] , P. Florián [-]

Hráči zápasu: A. Dúcký - P. Florián .
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Holub Miroslav - DVOŘÁK Jan, DOSKOČIL Pavel.