11.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Ledeč doma v derby potvrdila lídra tabulky

22

Fotbalisté od Sázavy si doma v okresním derby proti nevýrazné Chotěboři připsali zaslouženě páté vítězství v řadě. V čele tabulky tak stále drží čtyřbodový náskok. Hosté naopak stále nenaplňují očekávání před sezonou a jsou až devátí.

Domácí šli do kabin s jednobrankovým náskokem

Kdo by čekal v okresním derby pěknou podívanou, byl by zklamán. Potkaly se spíše taktkicky vyspělé týmy, kde obrany převyšovaly útok. Z této šedi, ale vybočila 26. minuta, kdy domácí středopolař a nejlepší hráč utkání hbitě utekl po levé straně, sám se ocitl před Dobrovlným a zblízka mu nedal střelou vedle něj sebemenší šanci - TRPIŠOVSKÝ Martin - 1:0. Hosté se do vážnějších akcí nedostávali.

Vítězství Ledče pečetil stejný hráč

Ve druhém poločase pokračoval podobný, spíše bojovný styl hry bez vážnějších šancí na obou stranách. Opět z toho vybočila jediná akce znovou u toho byl stejný hráč. Při smolném odrazu se míč v 74. minutě před hranicí pokutového území dostal šťastně k TRPIŠOVSKÉMU Martinovi, jenž proměnil samostatný únik a svým druhým gólem korunoval svůj výkon - 2:0. Hosty to definitvně položilo a zbytek utkání se již spíše dohrával.